iPhone XS Kılıf 

iPhone telefon modelleri her geçen gün gelişmektedir. iPhone XS de Apple Inc. tarafından geliştirilen bir telefon modelidir. Bu telefonu korumak ve kullanımını kolaylaştırmak için kılıf üretimi de yapılmaktadır. iPhone XS kılıf için de birçok farklı model bulunur. Kullanılan telefonların korunması açısından kılıfların kaliteli olması da büyük önem arz eder.

iPhone XS Telefon Kılıfı Modelleri Nelerdir?

iPhone kullananlar için özel olarak çok fazla çeşit kılıf bulabilir. Böylece piyasada genel anlamda pahalı olan iPhone telefonlar, korunur. Son dönemlerde çok fazla tercih edilen iPhone XS için de çok fazla kılıf üretilmektedir. Böylece bu telefon, iPhone XS telefon kılıfı ile çok daha uzun süre boyunca kullanılmaya devam eder.

iPhone XS kılıf modellerinden bir kısmı aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

  • Şeffaf kılıf
  • Deri kılıf
  • Silikon kılıf

Aynı zamanda bu kılıflar içinde tutamaçlı, mıknatıslı gibi farklı modeller de mevcuttur. Kullanıcılar, ihtiyacına veya kendi zevkine uygun olarak herhangi bir kılıfı tercih edebilir. Böylece hem kendini tarzını yansıtır hem de işine yarayan bir kılıf seçmiş olur.

iPhone XS Lansman Kılıf

Lansman kılıf genel olarak Apple ürünü kullananlar için özel olarak üretilen kılıflardır. Tutamaçlı, silikonlu veya mıknatıslı gibi pek çok çeşidi de vardır. Sağlam telefon kılıfları olduğundan dolayı da telefonu maksimum seviye de korur. Ayrıca iPhone XS lansman kılıf, kiri ve tozu bünyesinde barındırmaz. 

Ayrıca lansman iPhone XS kılıf, esnek ve rahatlıkla takılıp çıkar. Kamerayı da koruyarak çizilmesine engel olur. Ek olarak, esnek olduğundan dolayı da herhangi bir yırtılma olmamaktadır. Böylece kullanıcılar, rahat bir şekilde lansman kılıfları kullanabilir. Kendisine uygun olarak tasarlanan figürlerin bulunduğu kılıflardan sade düz renklere kadar birçok farklı model de sunulmuştur.

iPhone XS Şeffaf Kılıf

Şeffaf kılıflar, son dönemlerde sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Telefonun rengini saklamayan bu kılıflar için birçok model vardır. Apple ürünlerinde de şeffaf kılıfların yeri ayrıdır.  iPhone XS şeffaf kılıf, kaliteli plastiklerden üretilmiştir. Üretim aşamasında kullanılan malzeme, tamamen dayanıklıdır. Bu nedenle iPhone XS, dış etkilere karşı korunur. 

Şeffaf iPhone XS kılıfları, telefonun ses açma ve kapama bölümünü net şekilde gösterir. Üzeri kapalı olsa da kullanımda herhangi bir zorluk yaşanmaz. Aynı durum, telefonu kapatma tuşu için de geçerlidir. Bu sayede telefon tuşlarının zarar görmesi engellenir. Uzun zaman boyunca da telefonlar aynı standartta kullanılmaya devam eder.

iPhone XS Deri Kılıf

iPhone XS kullananlar başka bir model olan deri kılıfları da tercih edebilir. Ancak deriden üretilen telefon kılıflarının bakımında dikkatli olmak gerekir. Eğer doğru bir bakım yapılırsa iPhone XS deri kılıf, uzun süre boyunca kullanılabilir. Böylece telefon da dışarıdan gelebilecek hasarlara karşı büyük ölçüde korunur.

iPhone XS Silikon Kılıf

Telefonu daha güvenli şekilde kullanmak için bir diğer seçenekte silikon kılıflardır. iPhone XS telefon modeli için de silikon kılıflar üretilmiştir. Düz renk kılıf isteyenler de çok renkli isteyenler de bu modelde istediğini bulabilir. iPhone XS silikon kılıf genel olarak aşağıdaki özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir:

  • Esnek olduğundan darbelere karşı telefonu muhafaza eder.
  • Yere düşen telefonun aldığı zararı azaltır.
  • Telefon yan tuşlarına zarar gelmemesini sağlar.
  • Kameranın çizilmesini önler.

İyi bir silikon kılıf, ayrıca telefonun elde kaymasını da önlemektedir. Böylece iPhone XS kullananlar, telefonunu daha iyi şekilde kavrar. Özellikle uzun süre telefonun elde tutulması gerektiğinde bu özellik, kullanıcıların konforlu hissetmesini sağlamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864