Oyun
Adet
₺750,00 KDV Dahil
₺850,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Oyun
Adet
₺615,00 KDV Dahil
₺655,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Oyun
Adet
₺685,00 KDV Dahil
₺690,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Oyun
Adet
₺950,00 KDV Dahil
₺1.200,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
Mouse
Adet
₺199,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
Mouse
ADET
₺600,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Mouse
ADET
₺455,00 KDV Dahil
₺475,00 KDV Dahil
1

Oyun Aksesuarları

Teknolojinin gelişmesi ile akıllı cihazlar, hayatımızın başrol aletleri arasına girmiştir. Teknolojik cihazlar içerisinde en fazla kullanılan akıllı telefonlar ise içerisinde onlarca etkinliği barındırır. Bunlardan en keyiflisi elbette mobil oyun alternatifleridir. Bilindiği üzere, mobil oyunlar oynanırken telefona bazı aksesuarların eklenmesi gerekir. Bu opsiyonların tamamı oyun aksesuarları olarak adlandırılır. Oyun aksesuarları sayesinde mobil oyunlara katılmak hem kolay hem daha eğlencelidir. Bu durum, oyuncunun motivasyonunu da artıran başlıca etkenlerden biridir. Telefon oyun aksesuarları özelliklerine göre birbirinden ayrılır ve son derece farklı modelleri vardır. 

Oyun Aksesuarları Çeşitleri

Oyun aksesuarı çeşitleri ile oyun oynamak, daha konforlu ve verimli hale gelmektedir. Özellikle son yıllarda çıkan mobil oyun çeşitleri, aksesuarlara duyulan ihtiyacı artırmıştır. Bu yüzden akıllı telefonlar için çeşitli oyun aksesuarları üretilmektedir. Üretilen oyun aksesuarları çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

Oyuncu Mouse’u (Gaming Mouse)

Akıllı cihazlar için kullanılan oyuncu mouse’u, eşsiz bir oyun oynama keyfi sunar. Kablosuz teknoloji ile üretilen bu ürünler, tüm oyunlarda oyunculara sınırsız hareket alanı sağlar. Gaming Mouse olarak adlandırılan aksesuarlar, mobil cihazlara bluetooth ile bağlanır. Yüksek algı yeteneğine sahip olan oyuncu fareleri, güç kaynağı olarak şunları kullanır:

  • Pil 
  • USB şarj

Bunlar sayesinde oyun esnasında güç kaynağı aramaya gerek kalmaz. Bazı kablosuz fare çeşitlerinde ışıklandırma sistemi de mevcuttur. Böylece daha renkli ve güzel bir görüntü elde edilir. Yüksek hızda üretilen kablosuz oyuncu Mouse’ları ile heyecanlı ve keyifli bir oyun deneyimi sağlanır.

Oyun Kolu

Her oyun çeşidi için gerekli özellikleri sağlayan farklı aksesuarlar kullanılmaktadır. Bu yüzden oyuncuların oynadıkları oyuna göre seçim yapması gerekir. Örneğin, son dönemde çok fazla kişi tarafından oynanan PUBG oyununda özel olarak kullanılan PUBG oyun aksesuarları vardır. Akıllı telefona uyumlu oyun kolu bunlardan birisidir. 

Oyun kolları sayesinde oyun oynarken telefonda oluşabilecek ekran hasarları önlenir. Böylece cihazın ömrünün azalması engellenmiş olur. Oyun hamlelerini daha kolay yapmak isteyen kişiler, telefonlar için özel üretilmiş kolları tercih edebilir. Oyun kolu, oyun oynarken alınan zevki de daha çok artıracaktır. 

PUBG oyunu sırasında, anlık hamleler oldukça önemlidir. Bu yüzden oyun kolu yanında kullanılan PUBG oyun aksesuarı şunlardır:

  • PUBG Tetik
  • PUBG Eldiven

Bu aksesuarlar, oyuncunun hamlelerini kontrol etmesinde büyük öneme sahiplerdir. Ekran üzerinde oluşabilen parmak kayması, yanlış hamle gibi olumsuz durumların önüne geçilmiş olur.

Klavye Mouse Seti

Akıllı cihazlar için özel olarak üretilen mobil klavye seti, oyun sırasında karakterlerin daha verimli şekilde yönlendirilmesini sağlar. Bu ürün setleri ile oyun oynarken pratiklik kazanılır. Oyun sırasında klavyeler mouse’lere göre daha hızlı hareket etmeye yardımcı olur. Klavye üzerinde bulunan yön tuşları ile istenildiği gibi hareket edilebilir. Bununla birlikte klavye mouse seti çeşitleri, mobil cihazlara kablosuz olarak bağlanmaktadır. Bu setler genellikle pil ve USB şarj gibi güç kaynaklarını kullanarak çalışır. 

Oyuncu Kulaklığı

Mobil oyun deneyimine katkılarından dolayı oyuncu kulaklığı, akıllı cihazlarda en çok tercih edilen oyun aksesuarıdır. Takım oyunlarında, oyuncuların sesli iletişim kurmasına katkı sağlar ve cümleler daha net anlaşılır. Oyun içerisinde yer alan sesli direktifler de birebir duyulur ve oyun akışı sorunsuz devam eder. 

Oyuncu Eldiveni

Mobil cihazlarda dokunma hassasiyetini arttıran oyun aksesuarları çeşitlerinden bir diğeri ise oyuncu eldivenleridir. Eldivenler hafif ve nefes alabilir kumaşlardan üretilmiştir. Terleme yapmadığı için parmak kayması, ekranın kirlenmesi gibi sorunların önüne geçer. Özellikle ekstra hassasiyet gerektiren oyunlarda kullanılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864