iPhone SE 2020 Kılıf

Günümüzde pek çok telefon markası bulunmaktadır. Bu telefonların en popüleri ise şüphesiz iPhone’dur. Diğer yandan artık hayatımızın bir parçası haline gelen telefonlarımızı, günün her anında yanımızda bulunduruyoruz. Haliyle de kırılma, su geçirme gibi risklerle karşı karşıya gelmemiz an meselesi olabiliyor. Bu risklere karşı koruma sağlamak için ise en basit çözüm bir telefon kılıfı kullanmak olacaktır. Apple markasına ait modellerden birisi olan iPhone SE 2020 kılıf modelleri de bu noktada en çok tercih edilen seçeneklerdendir.   

iPhone SE 2020 Telefon Kılıfı Modelleri Nelerdir?

Apple kullanımının yaygın olmasından dolayı iPhone SE 2020 telefon kılıf modelleri de oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bu telefon modeline her renk ve desende kılıf bulabilirsiniz. Çoğu zaman telefonları korumak amaçlı kullanılan kılıfların aksesuar amacıyla taşındığını unutmamakta fayda var. 

iPhone’unuz için seçebileceğiniz birçok renk ve stil var. Ancak bunları seçerken sadece görünüşe güvenmek doğru olmaz. Çünkü tarzınıza bir dokunuş katacaksa, telefonunuzun zarar görmesi durumunda da koruma görevi görmelidir.

iPhone SE 2020 Kılıf 360 Derece

Telefonunuzda küçük bir hasar olmasından endişe ediyorsanız, iPhone SE 2020 kılıf 360 derece kaplamalarını kullanabilirsiniz. iPhone telefonların piyasadaki değerini hepimiz biliyoruz. Bu yüzden telefonlara gelebilecek herhangi bir zararı önlemek için gerekli korumayı sağlamak da önemlidir. 

Koruyucu kapak, çizik veya darbelerden kaynaklanan hasarları önleyemez. iPhone SE 2020 kılıf 360 derece, nanoteknoloji kaplaması ile akıllı telefonunuz için tam koruma sağlayarak çizilme, düşme ve çarpmalardan kaynaklanan hasarları önler. 12 ay tam koruma sağlayan bu kaplama ile telefon ekranındaki parmak izlerine de veda edebilirsiniz. 

iPhone SE 2020 Şeffaf Kılıf  

Telefon kılıfı kullanmak istemeyen pek çok iPhone kullanıcısı vardır. Bu kullanıcılar her ne kadar kılıf tercih etmeseler de telefonlarını dış etkenlerden korumak isterler. İşte bu aşamada şeffaf kılıfları tercih edilebilir. iPhone SE 2020 şeffaf kılıf modellerinin daha çok tercih edilmesinin diğer nedenleri ise şunlardır:

  • Ağırlık hissi yaratmaz.
  • Telefonun orijinal rengi ile kullanım sağlar.
  • Sararma yapmaz.
  • Esnek olduğu için oldukça uzun ömürlüdür.

Bu sebeplerle iPhone SE şeffaf kılıf modelleri oldukça sevilmektedir. Bu kılıf modelleri ve daha fazlasını Kılıf Mahzeni’nde bulabilirsiniz. Telefonunuz için şeffaf bir kılıf seçerseniz, bu kılıfın ağırlığını veya büyüklüğünü neredeyse hiç hissetmezsiniz. Şeffaf kılıf sayesinde telefonunuz rengini koruyacak, düşmelerden ve diğer tehlikelerden korunacaktır. Bu özellikler, şeffaf kılıfı şüphesiz en popüler telefon kabı tasarımlarından biri haline getiriyor.

iPhone SE 2020 Silikon Kılıf

Özel yapısı sayesinde telefonu her türlü düşmeye karşı koruyan iPhone SE 2020 silikon kılıf, telefon çerçevesini de korur. Ek koruma için ekstra kalın ekran ve kamera kenarları bulunmaktadır. Ancak doğrudan ekrana vurduğunuzda savunma oranı biraz düşük. Bu nedenle bu gibi durumlar için kırılmaz cam temin etmek daha sağlıklıdır.

Telefonunuzu korumanız gereken bir kılıf alırken dikkatli olmakta fayda var. Örneğin, telefonunuz için maksimum koruma istiyorsanız, en esnek kılıfı seçmek çok önemli bir noktadır. iPhone SE 2020 telefon modeli için en esnek silikon kılıf tasarımları Kılıf Mahzeni sitesine bulunmaktadır. Bu silikon kılıf modelleri, esnekliğin yanı sıra sağlam bir tutuş sunarken telefonunuzun elinizden kaymasını engeller. 

Normal kılıflardan daha ince ve hafif olan silikon kılıflar ağırlık hissi katmaz. Bu silikon kılıf yumuşak ve ince olduğu için telefonunuzun düğmelerine zarar vermeden her zaman çıkarıp değiştirebilirsiniz. Ayrıca renk solması veya baskı soyulmaları gibi sorunlar ile karşı karşıya gelmezsiniz. Esnek tuş koruması sayesinde tuşlara basarken ekstra bir baskı uygulamanıza gerek bile kalmaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864