Selfie Işıklar
Adet
₺1.150,00 KDV Dahil
₺1.250,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Selfie Işıklar
Adet
₺890,00 KDV Dahil
₺950,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Selfie Işıklar
Adet
₺105,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
1

Selfie Işığı

Gündelik hayatımızda kullandığımız teknolojik ürünler, gelişen teknoloji ile birlikte üretilen çeşitli ekipmanlarla daha işlevsel hale gelmektedir. Bunların başını ise fotoğraf çekme işlemini cebimize kadar taşıyan araçlar çekiyor. Günümüzde popülerleşen özçekim yani selfie çekimlerini daha profesyonel hale getirmek için kullanılan farklı aparatlar da mevcut. Bunların başında gelen selfie ışığı, yüksek kalitede fotoğraf çekmenize olanak tanır. 

 

Telefona takılan selfie ışığı, çekilen selfielerin daha aydınlık ve daha profesyonel görünmesini sağlar. Günümüzde farklı yaş ve kullanıcı grupları tarafından tercih edilen bu aparat, profesyonel fotoğraf çekmek isteyenler için vazgeçilmez bir ekipman niteliğindedir. Pek çok farklı modeli bulunan telefon selfie ışığı, herkesin akıllı telefonlarında kullanabileceği bir ekipmandır.

 

Telefon Selfie Işığı Ne İşe Yarar?

Günümüz dijital dünyasında fotoğraf ve video çekmek hem anı ölümsüzleştirmek hem de görsellik olarak tatmin edici eserler ortaya koymak için oldukça önemli bir hale gelmiştir. Farklı teknolojik aletlerin ve ekipmanların kullanıldığı fotoğraf çekimlerinin kalitesi de farklı olmaktadır. Selfie çekimlerinin kalitesini etkileyen en önemli unsur da selfie flaş ışığı olmaktadır. Daha önce hiç telefon selfie ışığı kullanmamış kişiler ise “Selfie ışığı ne işe yarar?” sorusunu sıkça sormaktadır. 

 
  • Selfie ışığı selfie çekimlerinde yapay ve doğal ışık görünümlerini elde etmek için kullanılır. 
  • Selfie ışığı gün ışığının yanı sıra yapay ve güçlü bir ışık alternatifi sunmaktadır. 
  • Selfie ışığı çekim alanında ışık dağılımının eşit olmasını sağlar.
 

Bu gibi yararları olan selfie ışığı fotoğraf çekimleri için ideal bir aydınlık sunar. Selfie led ışığı modellerinde genellikle beyaz ışık tercih edilirken renkli ışık sunan modeller de mevcuttur.

 

Ayaklı Selfie Işığı Ne için Kullanılır?

Selfie ışığı modelleri kullanım şekli açısından ayaklı ve cep telefonu modeli olarak ayrılabilir. Telefon selfie ışığı modelleri direkt olarak telefona takılarak kullanılabilirken ayaklı selfie ışığı telefondan ayrı olarak kullanılır. Ayaklı selfie ışığı modellerine üç ayağı bulunmasından dolayı tripod da denmektedir. Tripodlar daha yüksek kaliteli fotoğraf veya video çekimleri için kullanılmaktadır. Ayaklı selfie ışığı modelleri çekim yaparken ışığın sabitlenmesini sağlar. Çekimlerde ışık ihtiyacının doğru ve eşit dağılmasına olanak tanır.

 

Selfie Işığı Fiyatları 

Fotoğraf çekimlerinde profesyonel bir sonuç için kullanılan selfie ışığı fiyat aralıkları ışığın gücüne, ebatına ve kalitesine göre değişmektedir. Aynı zamanda selfie ışığı modeli de selfie ışığı fiyat belirlenmesinde rol oynamaktadır. Örneğin, selfie ışığı ayaklı modeli ile telefon modelinin fiyatı aynı olmamaktadır. Telefona direkt takılabilen mini selfie ışıkları hem kolay taşınabilir olmasıyla hem de daha ekonomik olmasıyla ayaklı modellere nazaran daha çok tercih edilir. Selfie led ışığı gücüyle orantılı olarak fotoğraf kalitesi de artmaktadır. Buna bağlı olarak selfie ışığı ücretlerinde de artış yaşanmaktadır. En uygun selfie ışığı modellerini Kılıf Mahzeni’nden bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864