iPhone 8 Plus Telefon Kılıfları
ADET
$310.00 KDV Dahil
$325.00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
iPhone 8 Plus Telefon Kılıfları
ADET
$210.00 KDV Dahil
$225.00 KDV Dahil
iPhone 8 Plus Telefon Kılıfları
ADET
$260.00 KDV Dahil
$275.00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
1

iPhone 8 Plus Kılıf 

Telefonlar yanımızdan ayırmadığımız en önemli iletişim araçlarımızdan birisidir. Günlük hayatta işlemlerimizin çoğunu da yine bu telefonlar üzerinden yapıyoruz. Bu denli önemli olmalarından dolayı insanlar, onları korumak için kılıflar kullanmayı tercih etmektedir. Kılıf kullanmak telefonları korumanın en basit yollarından birsidir. Çünkü kılıf dış etkenlerden gelecek zarara karşı dayanaklıdır. Bu kılıflar farklı yapılarda ve renklerde olabilir. Ayrıca ürün çeşitliliği markaya göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin, iPhone 8 Plus kılıf modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kılıfların kullanılmasının yaygınlaştığı dönemler, çok insan tarafından sadece koruma olarak görülüyordu. Ancak günümüzde bu kılıflar aksesuar olarak kombinlerin önemli bir parçası haline gelmiştir. Bununla birlikte, telefon kılıflarının çeşitliliği de önemli ölçüde artış göstermiştir. iPhone 8 Plus telefon kılıf modelleri bunlardan sadece birisidir.

iPhone 8 Plus Telefon Kılıfı Modelleri Nelerdir?

iPhone 8 Plus telefonunuz için seçebileceğiniz kılıf modellerinde pek çok renk ve tasarım mevcuttur.  Ancak bu kılıfları seçerken sadece görünüşe göre değerlendirmek doğru değildir. Her ne kadar kombinleri hareketlendirmek için şık kaplar seçilse de işlevsellik daima ön planda olmalıdır. Kılıf Mahzeni ise her iki seçeneği de bir arada tutmayı başarmıştır. iPhone 8 Plus telefon kılıf modeliniz için seçtiğiniz ürünler hem göze hitap eder hem de tam koruma sağlar. Bu kılıflar ve modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Lansman Kılıfları Modeli
  • Şeffaf Kılıf Modelleri
  • Silikon Kılıflar

Listelediğimiz tüm iPhone 8 Plus kılıf tasarımları arasından tarzınıza en uygun olanı seçerek güzel ve güvenli kaplara sahip olabilirsiniz. Sitedeki farklı modellere göz atabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Lansman Kılıf

Pek çok insan belirli bir yaştan sonra kendine telefon edinmektedir. Çünkü günümüzde neredeyse tüm işler bu iletişim aracı ile görülmektedir. Yani insanların hayatının büyük bir parçası haline gelmiştir. Oldukça işlevsel olan telefonlar kullanıcılarına uzun ömür vaadi vermek zorundadır. Aksi takdirde telefon eksiliği pek çok probleme yol açabilir. Bunun için kılıflar da tercih edilebilir. iPhone 8 Plus kılıf modelleri ve pek çok telefona uygun dayanıklı kılıflar bulmanız mümkündür 

Apple firması müşterilerine özel iPhone 8 Plus lansman kılıf modelleri çıkarmıştır. Bu modelleri diğer modellerden farklıdır. Ayrıca uygun fiyatlıdır da denebilir. Lansman kılıflar tutamaçla ve mıknatıslı yapısı sayesinde sağlam tutuş imkânı sunar. Bunun yanında kir ve tozları tozların telefonunuza yapışmasını engeller. 

iPhone 8 Plus Şeffaf Kılıf

iPhone 8 Plus model sahipleri telefonlarının duruşunu oldukça beğenmektedir. Bu yüzden de kılıf ile modelini kapatmak istemezler. Çünkü telefonlarının kendi renginde kalmasını isterler. Fakat bir yandan da telefonlarına zarar gelmesini arzu etmezler. Bunun için ise iPhone 8 Plus şeffaf kılıf modellerinden bir tanesini tercih etmek yerinde bir karar olacaktır. 

Şeffaf kılıf modellerinden birini tercih ettiğinizde neredeyse kılıf yokmuş hissiyatı ve görünümü verecektir. Şeffaf kılıflar sayesinde telefonunuz kendi renginde kalmaya devam edecektir ve bunun yanında düşme gibi tehlikelere karşı korunacaktır. Bu özelliklerinden dolayı en çok tercih edilen kılıf modellerinin başında şeffaf modeller yer almaktadır. 

 

iPhone 8 Plus Silikon Kılıf  

Telefonlar için pek çok desen ve renkte kılıf modeli bulmak günümüzde kolaylaşmıştır. Telefonunuzu korumak için gerekli hale gelen kılıfları satın alırken dikkatli olmanızda büyük fayda vardır. Bir kabın göz zevkinize uymasının yanı sıra sağlam olması da gerekmektedir.

Bu iPhone 8 Plus silikon kılıf modelleri esnek olmasından dolayı bükülmelere ve sert darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bunun yanı sıra, silikon kılıf yumuşak ve ince olduğu için telefonunuzun tuşlarına zarar vermez. Böylelikle istediğiniz zaman çıkarıp tekrar takabilme şansına sahip olabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864