HAKKIMIZDA
 

Ani İthaalat İhracat,İmalat ve Turizm Markası olan http://www.kilifmahzeni.com,  2010 Yılından İtibaren Türkiye'nin lider alışveriş sitelerinde cep telefonu aksesuarı satışında faaliyet göstermekte olup 12 yılda edindiğimiz deneyim ve müşrerilerimize verdiğimiz hizmet kalitesi sayesinde gün gün büyüyerek lider alışveriş sitelerinin en bilinen ve en güvenilen mağazalarından biri olmayı siz değerli müşterilerimizin de desteği ile başardık.


Bugüne kadar yüzbinlerce müşterimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunma hedeflerimizi artık kendi web sitemizi de dahil ederek devam edeceğiz.


Ürün gamında yüzlerce farklı cep telefonu için onbinlerce ürün barındıran firmamız bu sayede bütün müşterilerimizin zevkine uygun ürünler sunmaktadır.
 

Bundan sonraki hedefimiz www.kilifmahzeni.com u Türkiye'nin lider mobil aksesuar markalarından biri haline getirmek ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda her gün kendimizi daha da geliştirerek sizlere daha iyi hizmet vermek olacak.

 

Kılıf Mahzenini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864