iPhone 12 Pro Telefon Kılıfları
Adet
¤89.00 KDV Dahil
¤99.00 KDV Dahil
iPhone 12 Pro Telefon Kılıfları
Adet
¤159.00 KDV Dahil
¤169.00 KDV Dahil
iPhone 12 Pro Telefon Kılıfları
Adet
¤195.00 KDV Dahil
¤225.00 KDV Dahil
iPhone 12 Pro Telefon Kılıfları
Adet
¤220.00 KDV Dahil
¤225.00 KDV Dahil
iPhone 12 Pro Telefon Kılıfları
Adet
¤185.00 KDV Dahil
¤210.00 KDV Dahil
iPhone 12 Pro Telefon Kılıfları
Adet
¤245.00 KDV Dahil
¤255.00 KDV Dahil
iPhone 12 Pro Telefon Kılıfları
Adet
¤235.00 KDV Dahil
¤245.00 KDV Dahil
iPhone 12 Pro Telefon Kılıfları
Adet
¤245.00 KDV Dahil
¤285.00 KDV Dahil
iPhone 12 Pro Telefon Kılıfları
Adet
¤165.00 KDV Dahil
¤175.00 KDV Dahil
iPhone 12 Pro Telefon Kılıfları
ADET
₺199,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
iPhone 12 Pro Telefon Kılıfları
ADET
¤125.00 KDV Dahil
¤145.00 KDV Dahil
1 2 >

iPhone 12 Pro Kılıf 

Apple marka telefon kılıfları, şık dokuları ile öne çıkan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Kullanıcıların iPhone 12 Pro kılıf seçenekleri arasında sınırsız bir ürün tercih etme imkânı mevcuttur. Her tarza, yaşa ve cinsiyete göre tasarlanan ürünler, dayanıklı materyallerden üretilmektedir. Böylelikle hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye olarak rahatlıkla satın alabileceğiniz ürünler olarak öne çıkar. Siz de Kılıf Mahzeni’nin ürünlerini detaylı olarak inceleyip fikir edinebilir ve rahatlıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

iPhone 12 Pro Kamera Korumalı

Apple ürünlerini tercih edenlerin kılıf satın alırken en çok dikkat ettiği noktalardan biri de dayanıklı materyallerde üretiliyor olmasıdır. Dolayısıyla iPhone 12 Pro kılıf kamera korumalı tasarımlar sıklık ile tercih edilmektedir. Yapısı gereği kamera kısmı hasar almayan bu kılıflar, özel malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Ürünler arasında yer alan iPhone 12 Pro kılıf desenli ve kamera korumalı modellerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Deri
  • Silikon
  • Taşlı

Her tarza ve ihtiyaca uygun olarak üretilen kılıf modelleri oldukça fazladır. Siz de kendinize ya da sevdiklerinize uygun modelleri inceleyerek rahatlıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Böylelikle telefonunuzun kamerasını da korumaya alarak uzun yıllar konforlu bir deneyim yaşama şansı elde edersiniz. 

iPhone 12 Pro Kılıf Deri

Deri, geçmişten bugüne herkesin sık sık tercih ettiği kılıf materyallerinden bir tanesidir. Estetik duruşu ve yıpranmayan dokusu ile iPhone 12 Pro kılıf deri seçeneği revaçta olan ürünler arasında yer alır. Kolay kolay hasar almayan deri kılıflar, her kombinle uyumlu olan gösterişli seçeneklerdir. Aynı zamanda uygun fiyat garantisi ile kategoriler arasında yer alan bu ürünlere rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun bir renk, tasarım ve boyuta uygun olarak ürünleri inceleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sitede yer alan tüm kılıflarda olduğu gibi deri modeller de uzun yıllar dayanıklıdır. Çabuk deforme olmadan ya da elinizin ısısı ile yıpranmadan seneler boyu kullanım rahatlığı sunar. Siz de bu estetik tasarımı detaylı olarak inceleyip Kılıf Mahzeni üzerinden sipariş oluşturabilir ve ister sevdiklerinize isterseniz de kendinize armağan edebilirsiniz. 

iPhone 12 Pro Kılıf Desenli

Desenli kılıf modelleri her yaştan kullanıcıya hitap eden ürünler arasında yer almaktadır. Pek çok farklı desen seçeneğinin mevcut olduğu bu modeller, aynı zamanda dayanıklı ürünlerdir. Eğer renkli bir kılıf istiyorsanız, iPhone 12 Pro kılıf desenli modellerine göz atarak tarzınız ile uyumlu bir ürünü sipariş edebilirsiniz. 

İster taşlı ister renkli isterseniz de çizgili tasarımlara yönelebilirsiniz. Kategoriler arasında her tarza uygun bir model bulabilmek mümkündür. Böylelikle giydiğiniz kombinlere ya da çantanıza uygun bir model tercih edebilmeniz de mümkündür. Aynı zamanda diğer telefon aksesuarları arasında yer alan yüzükler ile de uyumlu bir doku yaratarak kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. 

iPhone 12 Pro Kılıf Şeffaf

Telefonlar farklı renk alternatifleri ile piyasaya sürülmektedir. Bu nedenle Apple kullanıcılarının birçoğu da şeffaf renkli kılıflar tercih etmektedir. Telefonun kendi rengini korurken aynı zamanda kamera ve kasa kısmını da muhafaza eden kılıflar, oldukça uygun fiyatlıdır. Oldukça bütçe dostu fiyatlardan satışa sunulan bu tasarımların her birinin farklı renkleri de kategoriler arasında yer almaktadır. Şeffaf, kasanın rengini gösteren bir yapıda olan kılıflar aynı zamanda farklı renk tonları ile de üretilmektedir. 

Seçenekler arasında yer alan iPhone 12 Pro kılıf modelleri arasından şeffaf renkteki ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Böylelikle telefonunuzun orijinal rengini korurken aynı zamanda kasa ve kamera kısımlarının da hasar almasını engellemiş olursunuz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864