Hafıza Kartı

Akıllı telefonların ya da cihazların hafızalarının yeterli gelmediği durumlarda hafıza kartı büyük bir kurtarıcıdır. Genel olarak hafıza kartları; bilgi, görsel ya da belgelerin depolanmasını ve saklanmasını sağlayan son derece faydalı ek belleklerdir. Hafıza kartı sayesinde istenildiği kadar fotoğraf, video ya da belge depolanabilir. Gelişen teknolojiye bağlı olarak, son yıllarda özellikle akıllı telefonlar ya da fotoğraf makineleri için üretilen hafıza kartı modelleri, oldukça gelişmiş durumda piyasada satışa sunulmaktadır.

Telefon Hafıza Kartı Çeşitleri

Akıllı telefonların kullanımı son yıllarda oldukça artış göstermiştir. Buna bağlı olarak pek çok telefon kullanıcısı telefonlarının hafızalarının yeterli gelmediğinden yakınmaktadır. Bu aşamada ise en yararlı telefon aksesuarlarından birisi olan hafıza kartı çeşitleri devreye girmektedir. En çok tercih edilen telefon hafıza kartı çeşitleri ise şunlardır:

  • 32 GB Hafıza Kartı
  • 64 GB Hafıza Kartı
  • 128 GB Hafıza Kartı

Görüldüğü üzere 32 GB ile 128 GB arasında olmak üzere, hafıza kartları yardımı ile akıllı telefonların bellekleri artırılabilmektedir.

32 GB Hafıza Kartı Fiyatları

Hafıza kartı diğer adı ile Flash Memory Card, yani flash bellek çeşitleri arasında, en çok kullanımı tercih edilen 32 GB hafıza kartı çeşitleridir. Aynı zamanda 32 GB hafıza kartı fiyatları, diğer flash belleklere göre her zaman daha ekonomik olur. Akıllı telefonlara 32 GB’lık hafıza kartı takılarak, daha çok fotoğraf, video ya da belge saklamak mümkün olur.

Samsung Hafıza Kartı

Dünya genelinde en çok kullanılan akıllı telefon markalarından birisi olan Samsung için pek çok farklı marka hafıza kartı imal etmektedir. Samsung telefonlarının belleklerinin 2 hatta 3 katına çıkmasını sağlayan Samsung hafıza kartı 32 GB, 64 GB ve 128 GB olarak satın alınabilir. kilifmahzeni.com üzerinden Samsung hafıza kartı çeşitleri, çok uygun fiyatlarla ve anında satın alınabilir.

Samsung 64 GB Hafıza Kartı

Samsung marka akıllı telefonlar ve cihazlar için tasarlanan Samsung 64 GB hafıza kartı çeşitleri, her model Samsung’a uyacak şekilde geniş bir ürün yelpazesinden oluşur. 64 GB hafıza kartı fiyatları ise Samsung hafıza kartı fiyatları çerçevesinde en ekonomik fiyatlara sahiptir. Samsung marka cihazların bellekleri 64 GB’lık hafıza kartları ile 3 katına kadar çoğaltılır.

Fotoğraf Makinesi Hafıza Kartı

Akıllı telefonların yanı sıra, fotoğraf makineleri için de hafıza kartları bulunur. Modern ve gelişmiş modellerden oluşan yeni nesil fotoğraf makinelerinde kullanılabilen bu hafıza kartları ile daha çok video ve fotoğraf çekimi yapılır. Aynı zamanda çekilen fotoğrafların ve videoların arşivlenmesi için de fotoğraf makinesi hafıza kartı çeşitleri kullanılabilir.

Sandisk 32 GB Fotoğraf Makinesi Hafıza Kartı

Hafıza kartı modelleri arasında, dünya çapında en sevilen ve kaliteli markalardan birisi olan Sandisk, akıllı telefonlar, tabletler ve fotoğraf makineleri gibi benzeri cihazlarda kullanılmak üzere pek çok hafıza kartı üretir. Sandisk 32 Gb fotoğraf makinesi hafıza kartı ise fotoğraf çekmesini sevenlerin en çok kullanmayı tercih ettiği flash bellektir. 

Hafıza Kartı Ne İşe Yarar?

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok araştırdığı konulardan birisi, ‘’Hafıza kartı ne işe yarar?’’ olmaktadır. Hafıza kartı genel anlamı ile akıllı telefonların, tabletlerin ve fotoğraf makinelerinin belleklerini arttırmak için kullanılan ürünlerdir. Hafıza kartı ile bütün fotoğrafların, videoları ve bilgilerin depolanması ve korunması sağlanır.

Hafıza Kartı Ne Kadar? Hafıza Kartı Kaç TL?

Günümüzde hafıza kartı fiyatları, marka olarak çok sayıda üretildiklerinden dolayı, diğer elektronik aksesuarlara göre çok ucuzdur. Bu nedenle günümüzde hemen hemen her telefon kullanıcısı hafıza kartı kullanmayı tercih eder. ‘’Hafıza kartı kaç TL?’’ sorusunun cevabına bağlı olarak, bu fiyatlar markasına göre kendi içerisinde farklılık gösterir. Aynı zamanda sahip oldukları GB’a göre de hafıza kartı fiyatları farklılık gösterir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864