iPhone X Telefon Kılıfları
Adet
¤65.00 KDV Dahil
¤75.00 KDV Dahil
iPhone X Telefon Kılıfları
Adet
₺285,00 KDV Dahil
₺295,00 KDV Dahil
iPhone X Telefon Kılıfları
Adet
¤55.00 KDV Dahil
¤65.00 KDV Dahil
iPhone X Telefon Kılıfları
ADET
¤210.00 KDV Dahil
¤225.00 KDV Dahil
iPhone X Telefon Kılıfları
ADET
¤260.00 KDV Dahil
¤275.00 KDV Dahil
iPhone X Telefon Kılıfları
ADET
¤260.00 KDV Dahil
¤275.00 KDV Dahil
1

iPhone X Kılıf 

Telefon kılıfları, her marka ve modele yönelik tasarımları ile kullanıcıların sık sık tercih ettiği aksesuarlar arasında yer almaktadır. Pek çok farklı markanın birbirinden farklı modelleri için dizayn edilen kılıflar oldukça uzun ömürlü materyaller kullanılarak üretilmektedir. Son dönemlerin en sık tercih edilen modelleri arasında yer alan iPhone X kılıf alternatifi de dayanıklı malzemelerden üretilen seçeneklerdendir. 

Uygun fiyat garantisi, şık tasarımı ve kullanışlı yapısı ile iPhone X kılıfları telefonunuzu korurken estetik bir görüntü de sunmaktadır. Siz de kategoriler arasında yer alan modelleri inceleyerek ürünler hakkında fikir edinebilir ve tarzınıza uygun bir aksesuarı uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.  

iPhone X Telefon Kılıfı Modelleri Nelerdir? 

Çeşitli model, renk ve tasarım farkı ile satışa sunulan iPhone X telefon kılıfı seçenekleri arasında herkesin zevkine hitap eden dizaynlar yer almaktadır. Bu ürünler bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Bayraklı kılıf
  • Full taşlı gold kılıf
  • Gritty deri kapaklı kılıf
  • Kartlı kılıf
  • Kapaklı kılıf
  • Kırmızı taşlı kılıf

Tüm ürünler her yaş ve cinsiyete hitap eden alternatifleri bünyesinde barındırmaktadır. Böylelikle hem kendiniz için hem de sevdiklerinize hitap eden bir iPhone X kılıf modeli satın alabilirsiniz. 

iPhone X Lansman Kılıf 

Lansman olarak isimlendirilen iPhone kılıfları, Apple markasının kullanıcılar için geliştirdiği özel modellerdir. Bu modeller de kategoriler arasında iPhone X lansman kılıf olarak satışa sunulmaktadır. Siz de telefonunuzu en iyi şekilde korumak ve şık bir görüntü yakalamak için bu ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Tasarımlarda mevcut olan tüm özellikler ürünlerin uzun süre dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Bu sayede yüzük ve mıknatıs ve yüzük özelliği de eklenen kılıflar, telefonunuzun ani bir hareket ile elinizden kaymasını engeller. Arka kısmında yer alan telefon yüzüğü tasarımları ile öne çıkan iPhone X kılıflarını güvenle satın alabilirsiniz. 

iPhone X Şeffaf Kılıf  

Telefonun kendi rengini ortaya çıkaran tasarımlar arasında yer alan iPhone X şeffaf kılıf modelleri oldukça kullanışlı alternatiflerden biridir. Kullanıcıların da son derece memnun kaldığı şeffaf tasarımlar, uzun ömürlü materyaller kullanılarak üretilir. Aynı zamanda ürünlerin uygun fiyatları da kullanıcılar için belirleyici bir unsurdur. Siz de telefonunuzun orijinal rengini ortaya çıkarabilmek için şeffaf tasarıma sahip kılıfları tercih edebilirsiniz. 

iPhone X Deri Kılıf     

Deri materyallerden üretilen kılıflar estetik duruşları kadar kaliteli bir görünüm de sunar. Daha gösterişli tasarımları sevenler için dizayn edilen iPhone X deri kılıf modelleri aynı zamanda dayanıklı aksesuarlar arasında yer almaktadır. Seneler boyu kullanabileceğiniz deri kılıflar arasında birden fazla renk seçeneği mevcuttur. Siz de kendi tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun deri kılıf tasarımlarını inceleyerek rahatlıkla satın alabilirsiniz. 

iPhone X Silikon Kılıf  

Silikon materyallerden üretilen kılıflar herkesin sık sık tercih ettiği alternatifler arasında yer alır. Her renk ve tasarımda üretilen iPhone X silikon kılıf modelleri oldukça dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanır. Aynı zamanda telefon renginizde de herhangi bir değişiklik arzu ettiğinizde ilk tercih edeceğiniz ürünler arasında yer alır. 

Uzun yıllar kullanabileceğiniz silikon kılıf tasarımları aynı zamanda soyulma ya da solma da yapmaz. Böylelikle telefon aksesuarınızı sık aralıklar ile değiştirmek zorunda kalmaz ve tüm alternatifleri uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Sitemizde yer alan deri, silikon ya da taşlı olarak satışa sunulan tüm modelleri detaylı olarak inceleyip fikir edinebilirsiniz. Böylelikle siz de iPhone X model telefonunuza uygun aksesuarları satın alarak uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864