ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Selfie Yüzüğü

Telefon aksesuarları, telefonu korumak ve görsel olarak zenginleştirmek için kullanılan araçlardır. Aynı zamanda kullanım rahatlığı sağlayacak birçok tasarım geliştirilmeye başlamıştır. Bu tasarımların başında gelen selfie yüzüğü, cep telefonlarının daha kolay bir şekilde tutulmasını sağlayan parçalardır. 

Selfie yüzüklerini kullanmak için telefon kılıfı tercih edilebileceği gibi direkt arka yüzüne de yapıştırılabilir. Çoğunlukla çelik olmakla birlikte plastik malzemeden üretilen modelleri de mevcuttur. Selfie yüzüğü telefonunuzu güvenli bir şekilde elinizde tutmanızı sağlar. Döner mekanizmasıyla hareketli kullanıma imkan sağlayan ergonomik bir tasarımdır. 

Selfie Yüzüğü Ne İşe Yarar? 

Selfie çubukları telefonların arkasına konumlandırılarak kullanılır. Çoğu zaman orta parmağın tutuş şekline göre konumu belirlenir. Peki, kullanımı bu kadar yaygın olan selfie yüzüğü ne işe yarar?

  • Telefonlarınızın düşmesini engeller.
  • Uygun aparatlar sayesinde otomobillerde kullanılabilir. 
  • Özçekim olarak da bilinen selfieleriniz için doğru açıyı yakalamanıza imkan tanır.
  • Yatay konumlandırma mekanizması olarak kullanılması mümkündür. 
  • Selfie çubukları anahtarlık ve aparatlarla birleşerek telefonunuzu taşımanız konusunda rahatlık sağlar. 

Görüldüğü üzere selfie yüzüğü, telefonunun daha işlevsel kullanılmasını sağlayacak birçok özellik sunmaktadır. Ancak işlevselliği, kalitesi ile aynı oranda artış gösterir. Telefon aksesuarı tasarımında önde gelen Kılıf Mahzeni, onlarca alternatif sunarak müşterilerine avantaj sağlamaktadır. Modeller içerisinden istediğiniz ürünü kolaylıkla seçebilir, online ödeme ile satın alabilirsiniz. 

Selfie Yüzüğü Fiyatları 

Telefon aksesuarları pahalılığıyla bilinse de her bütçeye uygun olan modelleri bulmak mümkündür. Selfie yüzüğü fiyatları, üretiminde kullanılan hammaddeye göre belirlenir. Çelik materyallerden temin edilen ürünlerin fiyatları kısmen daha yüksektir. Plastik malzemeler ise uygun fiyat seçenekleri ile satın alabileceğiniz ürünlerdir. 

Selfie yüzüğü yuvarlak olarak tasarlanır ve kullanım esnasında kayma, düşme gibi sorunlar yaşatabilir. Bu nedenle seçeceğiniz ürünlerin kaliteli olmasına ekstra dikkat etmelisiniz. Fiyat skalasına bakıldığında, Kılıf Mahzeni hem uygun fiyatlı hem kaliteli ürünleri ile ön plana çıkmıştır. Bütçenize uygun modelleri bulmak için site içerisindeki arama opsiyonlarını kullanabilirsiniz. Böylece belirlemiş olduğunuz bütçeye hitap eden tüm ürünler karşınıza çıkar. 

Telefon Tutucu Selfie Yüzükleri 

Selfie yüzüğünün kullanım alanlarından bir diğeri, telefon tutucu görevi görmesidir. Arka yüzeyine konumlandırılan mekanizma, telefonun sabit durmasına yardımcı olur. Hem dikey hem yatay şekilde kullanım imkanı sunar. Telefona monte etmek için yapışkan yüzey kullanıldığından selfie yüzüklerinin düşme riski yoktur. 

Kılıf Mahzeni, yapışkanların telefon yüzeyine zarar vermemesi adına kaliteli malzeme seçiminden ödün vermez. Yapışkanı kaldırıldığında yüzeyde herhangi bir iz kalmadığı gibi çizilme de söz konusu olmayacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864