Modem Ürünleri
Adet
¤139.00 KDV Dahil
¤149.00 KDV Dahil
1

Modem Ürünleri

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte birçok farklı araç ortaya çıkmıştır. Hayatı kolaylaştıran bu araçlarla rahat bir şekilde iletişim kurabiliyor, hızlı bir şekilde ihtiyaçlarımızı giderebiliyoruz. Bu araçlardan biri olan modem ürünleri de hayatımızı büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Kurulumu oldukça pratik olan bu ürünler, hayatınızın her alanında işinize yarayacaktır. Modem ürünleri kapsamında kameradan mikrofona, telsiz telefondan USB çoklayıcıya kadar birçok farklı ürün yer alır. 

Modem Ürünleri Nelerdir?

Hemen hemen her ortamda kullanabileceğiniz modem ürünleri içinde birçok farklı araç mevcuttur. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Telsiz telefon
  • Webcam
  • Wi-Fi Kamera
  • Masa üstü mikrofon
  • USB çoklayıcı

Yukarıda bulunan her ürün Kılıf Mahzeni ile hemen kapınıza gelir. Kategoriler içinde, yüksek kaliteye sahip birçok modem ürünü vardır. Uygun ürünü bulduktan sonra hemen sipariş vererek kısa bir süre içinde ürüne ulaşabilirsiniz. 

Telsiz Telefon 

Herhangi bir kablo bağlantısı olmayan telsiz telefonlar, internet ile birlikte kullanılmaya başladı. Bunlar, pil ile çalışan telefonlardır ve cep telefonları gibi bataryaya sahiptir. Bu sayede belirli bir mesafeye kadar konuşmanıza izin verir. Kullanımı oldukça rahat olan bu telefonlar, ev telefonu olarak kullanılabilir. Aynı zamanda iş hayatınızda da telsiz telefonu tercih edebilirsiniz. 

Webcam

Bilgisayara USB ile bağlanabilen webcam, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilir. Karşınızdaki kişiyle görüntülü şekilde konuşmanıza olanak tanıyan bir üründür. Ayrıca konuşmanın kaydedilmesini de sağlamaktadır. Böylece bir görüntüyü kaydederek bunu belirli platformlarda paylaşabilirsiniz. Bunun yanında harici ve dahili olmak üzere webcamler ikiye ayrılmaktadır. 

Harici webcam, masaüstü bilgisayarlar için kullanılan kameralardır. Bir USB bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Ancak dahili webcamlar, dizüstü bilgisayar veya tabletlerde var olan kameralardır. Yani, aldığınız tablet veya laptopta bu webcami kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz harici bir webcam alarak da ürünü dizüstü bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Çünkü harici webcamlar, genellikle daha fazla özelliğe sahiptir.

Wi-Fi Kamera

Kablosuz kamera olarak da adlandırılan Wi-Fi kameraların herhangi bir bağlantı noktası yoktur. Bu kameralar, RF verici üzerinden çalışmaktadır. Böylece kolay bir şekilde cihazınızdaki görüntüye ulaşabilirsiniz. Ayrıca kablosuz kameralar ev ve işyerlerinin güvenliği açısından çok fazla tercih edilmektedir. Bu sayede uygun bir ücret ödeyerek güvenlik önleminizi alabilirsiniz. 

Masaüstü Mikrofon 

Mikrofonlar, bilgisayara USB ile bağlanan ve dış ortamdan ses aktarmaya yardımcı olan araçlardır. Online toplantılarda kullanabileceğiniz gibi dersliklerde de bunları kullanabilirsiniz. Karşı tarafa sesinizin gitmesini sağlayan bu araç, genellikle masaüstü bilgisayarda kullanılır. Günümüzde dizüstü bilgisayarlarda dahili olarak mikrofon bulunmaktadır. Ancak laptopunuz için de harici bir mikrofon alarak bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. 

USB Çoklayıcı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ihtiyaç duyduğunuz ürünler artış göstermiştir. Bunlardan biri de modem ürünleri arasında bulunan USB çoklayıcılardır. Tek bir USB girişi olan bu ürün üzerinde birden fazla USB girişi vardır. Böylece diğer USB ile bağlanması gereken araçlarınızı bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Çünkü USB çoklayıcı, girişleri çoğaltarak size araçları kullanma konusunda yardımcı olur. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864