Telefon İpi
Adet
₺199,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
Telefon İpi
Adet
¤135.00 KDV Dahil
¤145.00 KDV Dahil
Telefon İpi
Adet
¤125.00 KDV Dahil
¤139.00 KDV Dahil
Telefon İpi
Adet
¤125.00 KDV Dahil
¤145.00 KDV Dahil
Telefon İpi
Adet
¤120.00 KDV Dahil
¤130.00 KDV Dahil
Telefon İpi
Adet
¤110.00 KDV Dahil
¤125.00 KDV Dahil
Telefon İpi
Adet
¤265.00 KDV Dahil
¤275.00 KDV Dahil
Telefon İpi
Adet
¤110.00 KDV Dahil
¤125.00 KDV Dahil
Telefon İpi
Adet
¤225.00 KDV Dahil
¤235.00 KDV Dahil
Cüzdanlar
Adet
₺295,00 KDV Dahil
₺310,00 KDV Dahil
Telefon İpi
ADET
¤110.00 KDV Dahil
¤125.00 KDV Dahil
Telefon İpi
ADET
₺265,00 KDV Dahil
₺275,00 KDV Dahil
Telefon İpi
ADET
¤85.00 KDV Dahil
¤99.00 KDV Dahil
Telefon İpi
ADET
¤235.00 KDV Dahil
¤255.00 KDV Dahil
Telefon İpi
ADET
¤139.00 KDV Dahil
¤149.00 KDV Dahil
Telefon İpi
ADET
¤250.00 KDV Dahil
¤260.00 KDV Dahil
Telefon İpi
ADET
¤265.00 KDV Dahil
¤275.00 KDV Dahil
Telefon İpi
ADET
¤260.00 KDV Dahil
¤275.00 KDV Dahil
Telefon İpi
ADET
¤179.00 KDV Dahil
¤189.00 KDV Dahil
1

Telefon İpi

Telefon aksesuarları, telefonumuzdan daha fazla önem kazanmaya başladı. Öyle ki modelleri fark etmeksizin her markaya uyumlu telefon aksesuarları bulmak mümkün. Telefon ipi ise rengarenk seçenekleri, kopmaya dayanıklı yapısıyla telefonlarımız için mutlaka alınması gereken aksesuarlardan. 

Telefon ipi, telefon askı ipi ve telefon tutucu ip olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun modelleri boynumuzdan geçerek telefonu daha ergonomik kullanmamızı sağlar. Telefon tutma ipi olarak telefon kılıflarının arkasına bağlı halde bulunan telefon ipleriyse estetik bir görüntü sunar. Kullanım kolaylığı, ekstra güvenlik ve telefonun uzun ömürlü olmasına sağlaması gibi faydalı özelliklerinden dolayı sizler de telefon ipinizi satın almakta acele edin. 

Telefon İpi Modelleri 

Telefon ipi modellerinin popüler olmasının yanında kullanışlı olması da bu ürüne olan rağbeti arttırmıştır. Bu modellerden en beğendiğinizi bulmak biraz zor olacaktır. Kılıf Mahzeni bünyesinde bulunan birbirinden farklı özgün tasarımlı telefon ipi modellerine bakabilirsiniz. Telefon ipi modelleri farklı tasarımlarda olmasının yanında iki kategoride incelenebilir:

  • Birincisi kısa ip telefon modelleri, kılıfların arkasında bulunarak telefonunuzu elinizde tutarken daha iyi bir tutuş sağlar. İnci taşlı kısa telefon ipi kadınlar için zarif bir model olarak tercih edilebilir.
  • İkinci modelse uzun telefon ipi modelleridir, boyundan geçirdiğimiz bu modelde telefonu daha işlevsel kullanabiliriz. Diamond taşlı uzun telefon ipi ise aksesuardan öte tarzınızın yansıması olarak kullanabileceğiniz modellerdendir. 

Telefon Askı İpi 

Telefon aksesuarlarından en çok hayat kolaylaştıran model olarak telefon askı ipini görebiliriz. Omzumuza astığımız, boynumuzdan geçirerek telefonu gövdemizde sarkık halde bıraktığımız bu model günlük hayatımız için kurtarıcı bir parçadır. Telefon askı ipi, çeşitli aparatlarla telefona takılabilir.

Telefon askısını geçirmek için delikleri olan telefon kılıfları tercih edilebilir. Telefon kılıfınız ile telefonunuzun arasına koyduğunuz aparatı, şarj boşluğundan geçirerek askıyla buluşturabilirsiniz. Bunların yanında telefon askı ipi sayesinde telefonunuzu dakikalarca çanta içinde aramaz, sürekli olarak elinizde tutmak zorunda kalmaz ve güvenliğinden şüphe duymazsınız. 

Telefon Kılıf İpi

Telefon modellerine uygun aksesuar arayışınızın en favori seçeneklerinden biri de telefon kılıf ipi olacaktır. Aynı zamanda telefon bilekliği olarak da satın alabileceğiniz bu modellerde tasarım öne çıkan noktadır. Telefonun alt ucundan çapraz bir şekilde diğer üst uca doğru uzanarak tutturulduğu bu model, telefonumuzun aktif olarak elimizde olduğu dakikalarda kurtarıcıdır. 

Telefon kılıf ipi, düz renklerde olan telefon kılıflarına özgünlük katmaktadır. Boncuklu telefon ipi, kumaş kısa telefon ipi gibi modeller sıradan telefon kılıflarının tasarımlarına eklediği renklerle özgün bir hale bürünmesini sağlar. Kılıf ipleri tasarımlarının yanında güvenliğiyle de tercih edilen modellerdendir. Telefonunuzun elinizden kayma olasılıklarına karşı kılıf ile telefon arasındaki parmaklarınız olası düşmelerin önüne geçebilmektedir. 

Boncuklu Telefon İpi

Telefon ipi modellerinde kısıtlamaya asla yer yok. Kılıf Mahzeni üzerinden ulaşabileceğiniz bir diğer telefon ipi modeliyse boncuklu telefon ipidir.  Daha çok kadınlara yönelik olarak yapılan bu tasarım farklı renk ve çeşitli boncuk modelleriyle en beğenilenler arasında.

Telefon ipi boncuklu modelleri ile her zaman olmasa da özel günlerde rahatlıkla kullanılabilir. İletişim kurmak, fotoğraf çekmek ve sosyal medyada geçirmek için aktif kullandığımız telefonlarımıza şık davetlerde özel boncuklu telefon ipleri eşlik edebilir.

Telefon Taşıma İpi Neden Kullanılmalıdır? 

Telefon ipi, telefonunuzun şarj kablosu kadar gerekli hale gelmiştir. Boş kaldığımız ilk anlarda elimiz hep telefonlarımıza gitmektedir.  Telefon taşıma ipleriyse bu alışkanlığımıza eşlik eden kurtarıcı parçalardır.

  • Temel ihtiyaçlarımızdan biri olan telefonlarımızın güvenliğini sağlamaktadır.
  • Telefonlarımızın sabit bir noktada kalmasını sağlar.
  • Önemli arama ve mesajları görme olasılığımız telefonumuz cepte veya çantada olmadığı için düşer. 

Rahat bir kullanım için telefon taşıma ipi, herkesin tercih etmesi gereken aksesuardır.

Telefon Tutucu İp Fiyatları 

Telefon tutucu ip fiyatlarında sabit fiyat bulunmamaktadır. Kullanılan ip, ipin uzunluğu ve ipin malzemesi, süslemesi ve telefon tutucu aparatlar bu fiyatları belirleyici etmenlerdir.

Her bütçeye uygun olarak bulunan telefon ipi modelleri Kılıf Mahzeni’nde sürekli olarak güncellenmektedir. Fiyat performans eşleşmesinin yüksek olduğu diğer ürünler için de web sitemize göz atabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864