Adet
₺75,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
ADET
₺159,00 KDV Dahil
₺179,00 KDV Dahil
ADET
₺99,00 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
iPhone 14 Plus Telefon Kılıfları
ADET
₺630,00 KDV Dahil
₺660,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺159,00 KDV Dahil
₺169,00 KDV Dahil
iPhone 14 Plus Telefon Kılıfları
ADET
$650.00 KDV Dahil
$700.00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
1

iPhone Plus 14 Telefon Kılıfları

Özellikle iPhone Plus 14, çıktığı dönemde piyasa yön vermiş, iPhone Plus 14 kılıf modelleri piyasada büyük bir yankı uyandırmıştır. iPhone’un bu fiziksel tasarımları kılıf dünyasına da yansımış olup ilginç ve kaliteli tasarımlarıyla, alıcıları ile buluşmaktan geri kalmamıştır. 

Günümüzde en çok tercih edilen telefon markalarından biri olan iPhone, telefonlarının fiziksel tasarımlarıyla göz doldurmakta. Maddi değeri son derece yüksek olan bu telefonlar, iPhone Plus 14 kılıf modelleriyle korunabilmektedir. 

Ellerimizde tuttuğumuz telefonlar, bizlere ulaşılmaz olan dünyaları ulaşılır hale getiren ve boyutlar arası iletişimi kuran bir zaman aracıdır. Bu denli hayatımıza etki eden telefonlara, gözümüz gibi bakar ve onları her şeyden korumaya çalışırız. Bu noktada kurtarıcı olan kılıflar, her geçen gün telefonun ayrılmaz bir parçası olarak onunla bütünleşir ve onu tüm dış faktörlerden korur.

Korumak istediğiniz telefonunuza doğru ve kaliteli kılıfı bulmak ise artık çok kolay! Kılıf Mahzeni sayesinde aradığınız tüm iPhone Plus 14 kılıf çeşitleri modellerine ulaşabilir, aradığınız modele buradan erişim sağlayabilirsiniz. 

iPhone Plus 14 Kılıf

iPhone Plus 14 fiziksel olarak ilgi çekici ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden bu model için seçeceğiniz kılıfa özellikle hassasiyet göstermeniz gerekir. iPhone Plus 14 kılıf modelinin yapısı, materyali, dokusu ve sert tabakası gibi birçok özelliğe dikkat edilmesi gerekir.

Fazla elastik bir kılıf telefonunuzu korumayabilir. Zira kılıfın darbelere karşı dayanıklı olması çok önemlidir. Aynı zamanda kılıfın çok sert olması, düşme esnalarında kırılmalara ya da çıkarıp takma aşamasında çizilmelere sebep olabilir. Bu yüzden doğru kılıf modelini seçmeli ve asla kaliteden ödün vermemelisiniz.

iPhone Plus 14 Kılıf Çeşitleri

Piyasada birçok kılıf bulunmaktadır. Bu kılıfların farklı özellikleri ve hizmet ettiği farklı amaçlar bulunmaktadır. Bazı kılıf çeşitlerine bakmak gerekirse:

  • Rubber Kılıflar: Sert plastikten üretilen bu kılıflar telefonları sert darbelere karşı korur.
  • Kapaklı Kılıflar: telefonun sadece arkasını değil, aynı zamanda ekranını da koruyan kılıflardır.
  • Resimli Kılıflar: üzerine talebe göre istenilen baskı ya da fotoğrafın yerleştirilebildiği tasarım kılıflardır.
  • 360 Derece Kılıflar: 360 derece kaplama vaat eden bu kılıflar, telefonu makro ve mikro tüm çiziklere karşı korur.
  • Metal Kılıflar: telefonu metal bir ek tabaka yardımıyla koruyan bu kılıflar, tasarımsal olarak da şık özelliklere sahiptir.
  • Ultra İnce Kılıflar: hemen hemen hiçbir ağırlığı olmayan ama aynı zamanda telefonu korumaktan da geri durmayan kılıf modelidir.
  • Aynalı Kılıflar: Korumanın yanında şıklıkta sunan bu kılıf modeli, arka yüzünde bir aynaya sahiptir.

Siz de ihtiyacınıza uygun kılıfı seçebilir, Kılıf Mahzeni kategorileri üzerinden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. 

 

iPhone Plus 14 Kılıf Fiyatları

iPhone Plus 14 kılıf fiyatları, farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Özel tasarım ve yüksek koruma sağlayan kılıflar, diğer modellere göre daha yüksek ücretlerle karşınıza çıkacaktır. Kılıf Mahzeni sayesinde en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz. Siz de tarzınıza hitap eden ürünü seçebilir ve link üzerinden fiyat bilgisine ve uygun fiyatlı iPhone Plus 14 kılıf modellerine ulaşabilirsiniz.

Uzun yılları aşkın tecrübe ve sahip olduğu yüksek standartlarıyla, kalitenin bir numaralı durağı Kılıf Mahzeni, onlarca markanın telefonuna kılıf üretmekte ve pazarlamakta. Bunun yanı sıra ekran koruyucu gibi daha birçok telefon materyaline sahip olan bu kategorilerimizde, daha pek çok farklı ürün sizlerle. Hiçbir müşterisini mağdur etmemiş, müşteri memnuniyeti odaklı firmamız, sizlere güvenli alışverişin kapılarını aralıyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864