iPhone 14 Pro Max Telefon Kılıfları
ADET
₺189,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
iPhone 14 Pro Max Telefon Kılıfları
ADET
₺210,00 KDV Dahil
₺225,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
iPhone 14 Pro Max Telefon Kılıfları
ADET
₺635,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
%2 İndirim
%2İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 4 >

iPhone 14 Pro Max Telefon Kılıfları

iPhone 14 Pro Max kılıf çeşitliliği en çok olan telefon modelleri arasında yer alıyor. “Kılıf Mahzeni” kategorilerinde sizler için onlarca kılıf seçeneğini bir araya getiriyor! 

iPhone 14 Pro Max telefon kılıfları, telefonunuzu kazara düşüşten kurtarmak için kullanılan aksesuarlardır. Kılıf edinmek, telefonların koruması için oldukça önemlidir. Ancak kılıf kullanmanın tek amacı, telefonların korunması değildir. iPhone 14 Pro Max kılıf tercih eden kullanıcılar, farklı amaçlarda da bu aksesuarları kullanabilirler.

iPhone 14 Pro Max Max Kılıf

iPhone 14 Pro Max kılıf kullanım amaçları, kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Bu durumlara örnek olarak şunlar gösterilebilir:

  • Tasarım olarak beğenilen kılıflar
  • Cüzdan olarak kullanılabilen kılıflar
  • Suya dayanıklı kılıflar
  • Düşme koruması için tercih edilen kılıflar

Yukarıdaki özellikleri dikkate alarak siz de kendinize uygun modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Ek koruma amacı ile iPhone 14 Pro Max kılıf tercihi yapmak diğer amaçlara göre en mantıklısıdır. Çünkü kılıflar kullanıldıkları takdirde herhangi bir kaza yaşanması durumunda telefonunuza gelen zararı engeller. Bundan dolayı kılıfların temel amacı, ek koruma olarak görülmektedir. Eğer telefonunuzun düşmesi konusunda endişeleriniz varsa, iPhone 14 Pro Max telefon kılıflarına göz atabilirsiniz.

iPhone 14 Pro Max Kılıf

iPhone 14 Pro Max kılıf satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bu özelliklere dikkat etmeden önce kişisel zevkleriniz ve kılıftan ne beklediğinizi belirlemelisiniz. Ardından Magsafe özelliği olan ürünleri tercih etmeniz mantıklı bir tercih olacaktır. Magsafe özelliği sayesinde iPhone 14 Pro Max telefonlarınızı kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz.

iPhone 14 Pro Max kılıf fiyatları belirli özellikleri barındırdıklarında pahalı olabilmektedir. Aynı zamanda tasarım olarak diğer iPhone 14 Pro Max kılıflarından daha güzel olan ürünler bütçe sarsıcı da olabilir. Kılıf mahzeninde pahalı kılıflara rastlamak zordur. Ancak bu kalitesiz kılıflara sahiplerdir demek de değildir. Hem kaliteli hem de bütçe dostu iPhone 14 Pro Max kılıf fiyatlarını görmek için bize ulaşabilirsiniz

iPhone 14 Pro Max Kılıf

iPhone 14 Pro Max kılıf çeşitleri belirli özelliklere göre şekillenmektedir. Bu özelliklerin başında Magsafe özelliğinin kullanılıp kullanılmaması gelir. Magsafe özelliği ile birlikte telefonunuzu kablosuz bir şekilde şarj etme imkanını elde edersiniz. Kılıf mahzeninde birbirinden kaliteli ve uygun fiyatta iPhone 14 Pro Max telefon kılıflarını rahatlıkla bulabilirsiniz. En çok satılan iPhone 14 Pro Max kılıf çeşitleri arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Mamba kılıf
  • Magsafe kılıf

Yukarıdaki ürünler, kullanıcılar tarafından sıklıkla ve en çok tercih edilen iPhone 14 Pro Max kılıf çeşitleri arasındadır. Bu kılıfları özelliklerine göre inceleyerek kendinize uygun olan kılıfı kolaylıkla edinebilirsiniz.

iPhone 14 Pro Max Kılıf

iPhone 14 Pro Max kılıf, telefonunu düşme gibi hasarlara karşı korumak için edinilmesi gereken aksesuarlar arasında yer alır. Kullanıcılar kendilerinin ihtiyaç duydukları kılıf çeşitlerini araştırarak uygun iPhone 14 Pro Max telefon kılıfını tercih ederler.

Mamba kılıflar, tasarımları ile öne çıkan iPhone 14 Pro Max kılıf çeşitlerindendir. Renkli ve göze hoş gelen yapıları ile birçok kullanıcının tercih ettiği kılıflar arasında yerini almıştır. Aynı zamanda parmak izi yapmama, cihazla uyumlu çalışan düğmeler, lekelere karşı koruma sağlaması gibi özellikleri de mamba kılıfları ilgi çekici hale getirmektedir.

Magsafe kılıflar, halka şeklindeki manyetik tasarımı sayesinde kolaylıkla şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Şeffaf görünümlüdürler. Darbelere karşı geliştirilmiş silikon bölümlere sahiptirler. Kolayca takıp çıkarılabilir. Bu özelliklerinin yanı sıra ise oldukça şık bir görünüme sahiptir. iPhone 14 Pro Max kılıf kullanan çoğu kullanıcı da rahatlığı nedeni ile Magsafe kılıfları tercih ederler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864