iPhone XS Max Telefon Kılıfları
Adet
₺110,00 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
iPhone XS Max Telefon Kılıfları
Adet
₺210,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
iPhone XS Max Telefon Kılıfları
Adet
₺285,00 KDV Dahil
₺315,00 KDV Dahil
iPhone XS Max Telefon Kılıfları
Adet
₺135,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
iPhone XS Max Telefon Kılıfları
Adet
₺135,00 KDV Dahil
₺155,00 KDV Dahil
iPhone XS Max Telefon Kılıfları
Adet
₺185,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
iPhone XS Max Telefon Kılıfları
Adet
₺155,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
iPhone XS Max Telefon Kılıfları
Adet
₺75,00 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
iPhone XS Max Telefon Kılıfları
Adet
₺315,00 KDV Dahil
₺345,00 KDV Dahil
1 2 >

iPhone XS Max Kılıf

Akıllı telefonlar gün geçtikçe hayatımızın merkezine daha da yerleşiyorlar. Neredeyse her işimizi bu teknolojik cihazlarla gerçekleştirdiğimiz yaşamımızda, onların güvenliği de büyük önem arz ediyor. Telefon kılıfları ise eskiye nazaran dijital olan bu cihazları koruma görevini üstleniyor. Telefonların tasarımını engellemeyecek şekilde maksimum korumayı hedefleyen telefon kılıfları çeşitleri sınırsız sayıda mevcuttur. Çok sayıda kullanıcının talep ettiği iPhone XS Max kılıf modelleri her tarza uygun şekilde reyonlardadır. 

iPhone XS Max Telefon Kılıfı Modelleri Nelerdir?

iPhone XS Max kılıf modelleri çok sayıda kullanıcıdan dolayı çeşitleri bitmek bilmez durumdadır. Her tarzda giyime uyacak telefonu serin tutacak ve telefonun tasarımını kapatmayacak şekilde her isteğe uygun modeller stoklarda yeni sahiplerini beklemektedir. iPhone XS Max telefon kılıfı modelleri kullanım amaçlarına göre şu şekilde kategorilere ayrılmaktadır:

  • iPhone XS Max lansman kılıf
  • iPhone XS Max şeffaf kılıf
  • iPhone XS Max deri kılıf
  • iPhone XS Max cüzdan kılıf

iPhone XS Max Lansman Kılıf

Gerçek anlamda her durum için kullanışlı iPhone XS Max lansman kılıf modelleri siz kullanıcılar için çeşitli modellerde ve renklerdedir. Bu kılıf modeli sayesinde telefonunuza zarar gelmesi gibi konuları endişe etmenizde gerek yok. Çoğu kılıf modelinin aksine de bu kılıflar cihazınızı son derece serin tutar. Sınırsız renk paletinden istediğinizi satın almak sizin tercihinize kalmış. Bunun yanında üzerine yapacağınız el standı ve tutacak gibi eklemelere de izin veren modellerdir.

iPhone XS Max Şeffaf Kılıf

Bunca telefon kılıfı arasından iPhone XS Max şeffaf kılıf modelleri her renk tasarım ile stoklarda bekliyor. Telefonun orijinal tasarımına hiçbir gölge vurmadan koruma sağlamanıza olanak sağlayan bu modeller çoğu kullanıcının tercihidir. Üzerinde çok bir tasarımsal işleme olmayan bu kılıflar hem koruma görevini yerine getirir hem de telefonunuzu serin tutar. Bunun yanı sıra şeffaf kılıflar içini gösterdiğinden dolayı arkadaşlarınıza ne kadar zevkli bir telefon tercihi yaptığınızı da gösterebilirsiniz.

iPhone XS Max Deri Kılıf

Deri kılıflar gerçek anlamda bir zevke sahip kullanıcılar için özel tasarlanmıştır. Tercihinize göre üzerinde işlemeli modeller ile veya sade şekilde kullanabilirsiniz. Kullanımı en rahat seçeneklerden olan bu iPhone XS Max deri kılıf modelleri tam size göre. Keyfinize göre seçtiğiniz değişik renklerde deri kılıfları hem rahat bir kullanım sağlayacak hem de cildiniz için daha sağlıklı bir alternatif sunacaktır.

iPhone XS Max Cüzdan Kılıf

Teknolojinin gelişimiyle birlikte artık yanınızda nakit para taşımak demode bir seçenek oldu. Cüzdanlar hala kullanılsa da gereksiz birer eşyaya dönüştükleri söylenebilir. iPhone XS Max cüzdan kılıf modelleri sayesinde yanınızda ekstradan cüzdan taşıma zorunluluğu ortadan kalkmış durumda. Tek yapmanız gereken zevkinize göre sipariş ettiğiniz cüzdan kılıfların arkasında bulunan ceplerde kartlarınızı taşımak. Neredeyse her yerde alışveriş, banka kartlarıyla yapılabildiği için bu kılıflar sizi büyük bir zahmetten kurtarmış olacak.

iPhone XS Max Kılıf Fiyatları Ne Kadar?

iPhone XS Max telefon kılıfı modelleri o kadar kullanışlı ve cazip avantajlar sunuyor ki bu modellerden birisini almamak elde değil. Tabii ki karar alındıktan sonra müşterilerin ilk aklına gelen soru bu kılıfların fiyatları olacaktır. iPhone XS Max telefon kılıfı fiyatları asla kaliteden ödün vermeyecek şekilde her kullanıcının bütçesine uygun seçenekler sunmaktadır. Tek yapmanız gereken bu modeller arasından size en uygun özellikleri sağlayan seçeneği bulmak olacak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864