iPhone 8 Telefon Kılıfları
Adet
₺210,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
iPhone 8 Telefon Kılıfları
Adet
₺165,00 KDV Dahil
₺175,00 KDV Dahil
iPhone 8 Telefon Kılıfları
Adet
₺235,00 KDV Dahil
₺245,00 KDV Dahil
iPhone 8 Telefon Kılıfları
Adet
₺235,00 KDV Dahil
₺275,00 KDV Dahil
iPhone 8 Telefon Kılıfları
Adet
₺95,00 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
iPhone 8 Telefon Kılıfları
ADET
₺245,00 KDV Dahil
₺265,00 KDV Dahil
1

iPhone 8 kılıf

Telefonlar günümüzde en önemli eşyalar arasındır. Çünkü telefonlarımızı bir an bile olsun yanımızdan ayırmıyoruz ve neredeyse tüm işlerimizi onlar üzerinden hallediyoruz. Bunun için de telefonları korumak için önlemler almamız gerekebiliyor. Telefonlarınızı korumanın en bilinir yollarından bir tanesi kılıf kullanmaktır. Çünkü telefonunuzun yere veya suyun içine düşmesi halinde kılıflar koruyucu görevi üstlenir. iPhone 8 kılıf modelleri ise bu telefon modelini kullananların yardımına en iyi şekilde koşmaktadır.

Önceden kılıflara sadece koruyucu gözüyle bakılmaktaydı. Fakat günümüzde kılıfların artık aksesuar olarak kullanıldığı da görebiliyoruz. Bununla birlikte telefon kılıflarının çeşitleri de bir hayli artmıştır. Sizler de uygun fiyatlı ve kaliteli iPhone 8 telefon kılıfı modelleri arıyorsanız, Kılıf Mahzeni sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

iPhone 8 Telefon Kılıfı Modelleri Nelerdir?

iPhone 8 telefonunuz için tercih edebileceğiniz rengarenk ve birbirinden şık kılıflar bulunmaktadır. Fakat bu kılıfları seçerken sadece dış görünüşüne göre seçmek çok da doğru değildir. Çünkü her ne kadar tarzınıza şıklık katacak da olsa telefonunuzun başına bir şey gelme ihtimaline karşı olarak koruyucu olması da gerekir. iPhone 8 telefonunuz için tercih edebileceğiniz modellerden başlıcaları şu şekildedir:

  • iPhone 8 lansman kılıf 
  • iPhone 8 şeffaf kılıf
  • iPhone 8 silikon kılıf 
 

Listelediğimiz tüm bu kılıf modelleri arasından tarzınıza uygun olanı seçerek güvenli ve güzel telefon kılıflarının sahibi olabilirsiniz. Daha fazla seçenek ve kaliteli modeller için Kılıf Mahzeni’nin geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz.

iPhone 8 Lansman Kılıf 

Günümüzde neredeyse her yetişkin bir akıllı telefon sahibidir. Artık hayatımızın bir parçası olan telefonlar ile her işimizi bulunduğumuz yerlerden yapabilmekteyiz. Bunun için herkes telefonlarının uzun ömürlü olmasını ister. Telefonunuzun uzun ömürlü olması için yapabileceğiniz ilk şey bir kılıf satın almaktır. Bu yazımızda da iPhone 8 telefonuna sahip olan kullanıcılar için kılıf önerilerinde bulunacağız. 

Apple firması müşterilerine özel iPhone 8 lansman kılıf modelleri çıkarmıştır. Bu kılıf modelleri standar kılıflara göre daha uygun fiyatlıdır. Lansman kılıflar tutamaçlı ve mıknatıslı yapısı sayesinde telefonlarınızı daha iyi korumaktadır. Bunun yanında kir ve tozları üstünde tutmaz telefonunuzun daima temiz kalmasını sağlar. 

iPhone 8 Şeffaf Kılıf 

iPhone 8 kullanıcılarının bazıları kılıf kullanmayı çok fazla tercih etmemektedir. Çünkü telefonlarının görüntüsünün bozulduğunu ve kendi renginde kalmasını isterler. Fakat bir yandan da telefonlarına zarar gelmemeleri için korumak isterler. Eğer siz de bu düşüncedeyseniz iPhone 8 şeffaf kılıf modellerinden bir tanesini tercih etmek sizin için en doğru karar olacaktır. 

Telefonunuz için şeffaf kılıf tercihi yaptığınız zaman neredeyse kılıf yokmuş gibi gözükecektir. Şeffaf kılıflar sayesinde telefonunuz kendi renginde kalmaya devam edecektir ve bunun yanında düşme gibi tehlikelere karşı korunacaktır. Şeffaf kılıflar bu özelliklerinden dolayı en çok tercih edilen kılıf modellerinin başında yer almaktadır. 

iPhone 8 Silikon Kılıf 

Günümüzde Telefon kılıf modelleri sürekli olarak yenilenmekte ve gelişmektedir. Telefonunuzun korunması için olmazsa olmazı haline gelen kılıfları alırken dikkatli davranmanız gerekir. Eğer telefonunuzun muhafaza edilmesini en üst seviyelere çıkarmak istiyorsanız, esneklik özelliği en yüksek olan kılıfı seçmelisiniz. 

iPhone 8 silikon kılıf modelleri esneklik özelliği en çok olanıdır. Esnekliğin yanı sıra silikon kılıflar telefonunuzun elinizden kaymasını engeller ve güvenli bir tutuş sağlar. Normal kılıflara göre daha ince ve hafif olan silikon kılıflar telefonunuzun ağırlaşmasına sebep olmaz. Silikon kılıfların esnek olması ve ince olmasından dolayı dilediğiniz zaman telefonunuzun tuşlarına zarar vermeden çıkarıp takabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864