Stüdyo
Adet
¤1,050.00 KDV Dahil
¤1,200.00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Stüdyo
Adet
¤3,400.00 KDV Dahil
¤3,450.00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Stüdyo
ADET
¤1,250.00 KDV Dahil
¤1,500.00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Stüdyo Kayıt Seti

Teknolojinin gelişmesi sayesinde artık herkes evine küçük bir stüdyo kurabilir. Stüdyo kayıt seti sayesinde ilgili işe dair profesyonel kayıt alabilir ve bunu çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz. İçerisinde birçok ihtiyacı barındıran stüdyo kayıt seti, Kılıf Mahzeni güvencesiyle müşteriyle buluşuyor. Sunduğumuz ürün seçeneklerini hakkında detayları kolaylıkla inceleyebilir, sizin için uygun modelleri keşfedebilirsiniz. Stüdyo kayıt seti satın almadan önce ise ürün hakkında detayları öğrenmek son derece önemlidir. Tam bir stüdyo kayıt deneyimi yaşamak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Stüdyo Kayıt Seti Neleri İçerir?

Stüdyo kayıt seti denilince içerikleri de oldukça merak edilmektedir. Müşteri içeriklerini kontrol etmeden sete dair fikir sahibi olamaz. Her setin kendine ait içerikleri olsa bile genel olarak içerisinde bulunan aparatlar standarttır. Sadece marka ve model değişikliği gözlenebilir. Sözü edilen bu aparatları sıralamak gerekirse:

  • Mikrofon
  • Ses Kartı
  • Kulaklık
  • Mikrofon Kablosu
  • Mikrofon Standı
  • Filtre

Tüm bunlarla birlikte stüdyo kayıt seti günümüzde ihtiyacı net bir şekilde karşılamaktadır. Bir set satın alarak profesyonel kayıt deneyimi yaşayabilmek mümkündür.

Stüdyo Kayıt Mikrofonu 

Stüdyo kayıt mikrofonu belki de set içindeki en önemli ürünlerden bir tanesidir. Çünkü mikrofon sesin direkt olarak algılanmasını sağlamaktadır. Yani bir kayıt sistemindeki mikrofon ne kadar kaliteli olursa sesin son derece temiz kayıt edilmesi mümkündür. Diğer yandan istenilen özelliklere ve bütçelere göre birçok seçenek mevcuttur. 

Kılıf Mahzeni bünyesinde yer alan stüdyo kayıt seti içerisinde de kaliteli mikrofonlar bulunmaktadır. Aynı zamanda daha kapsamlı işler için kullanılan mikrofon seçeneklerini de sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz, ihtiyaçlarına göre rahatlıkla ürün bulabiliyorlar. Kılıf Mahzeni olarak kayıt mikrofonu modellerinde zengin ve kaliteli bir ürün yelpazesi hazırlıyoruz.

Stüdyo Kayıt Seti Fiyatları

Set olarak satışa sunulmakta olan stüdyo kayıt seti, oldukça popüler ürünlerden biridir. Ses kaydı ile iş yapan ve bu alanda çalışmalar sürdüren insanlar, set olarak daha uygun fiyatta ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Ayrı ayrı almak, seti almaktan daha pahalı olacağı için daha ekonomik olan set modelleri tercih edilmektedir. Diğer yandan kapsamlı bir içeriğe sahip olan stüdyo kayıt şeti modellerine de talep daha fazladır. Ancak bu modellerin fiyatlandırması daha farklı olmaktadır.

Döviz kuru değişimiyle her sektör fiyatlarını güncellemektedir. Bu yüzden de müşteriler güncellenmiş halini takip etmek zorundadır. Stüdyo kayıt paketi, Kılıf Mahzeni içerisinde oldukça ilgi görmektedir. İçerisinde ihtiyaç duyulan her şeyin olması da bu seti kıymetli kılmaktadır. Web sitemizde güncel stüdyo kayıt seti fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. En uygun seçenekleri kontrol etmek ve içeriklerini görmek de mümkündür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864