1 2 3 >

iPhone 13 Pro Max Kılıf 

iPhone 13 Pro Max kılıf modelleri, telefonları darbelere karşı korurken zarif görünümler de kazandırıyor. Arka yüzeyindeki rengi ön plana çıkaran şeffaf kılıflar, son zamanların en çok satan ürünleri içerisinde. Telefonun arka yüzeyini tamamen kapatan desenli kılıf çeşitleri de bulunuyor. Kılıf Mahzeni, her yaş ve her zevke uygun, son derece fazla model alternatifi sunmuştur. 

iPhone 13 Pro Max Kılıf Kamera Korumalı 

Apple ürünlerinin pahalı olmasıyla birlikte tamir ücretleri de diğer cihazlara göre yüksektir. Parçalarının her birinin korumaya ihtiyaç duyması, kılıf modellerinin de çeşitliliğini artırdı. Telefonların kameraları çizilmeye müsaittir ve çizilen kameralar kısa vadede özelliğini kaybeder. iPhone 13 Pro Max kılıf kamera korumalı modeller, bu soruna çözüm üretmek amacıyla karşınıza çıkıyor. 

Telefonların kamerasını korumak için ekstra bir çaba sarf etmeniz gerekmiyor. Kılıf modelleri, kameraları tamamen kapatacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda fotoğrafların kalitesini de düşürmediği için çıkarmanıza gerek kalmaz. Model çeşitliliğinin fazla olması, istediğiniz tasarımı seçmenize imkan tanıyor. Birçok renk ve desen içeren kılıfları, online ödeme ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

iPhone 13 Pro Max Kılıf Şeffaf 

Apple, iPhone 8 ve sonraki telefonlarının tamamında cam malzeme kullanmaya başladı. Renkleri ve tasarımları ile oldukça dikkat çeken modeller ön plana çıktı. Telefonların rengini, arka yüzeyinin zarifliğini kapatmak istemeseniz de kılıf kullanabilirsiniz. iPhone 13 Pro Max kılıf şeffaf tasarımlar, arka yüzeyini tamamen gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Şeffaf telefon kılıfları; 

  • Kaliteli malzemeden üretildiği için sararma yapmaz. 
  • Telefonu darbe ve sıçramalara karşı korur. 
  • Kamera, hoparlör ve ses tuşlarını da koruyacak özel tasarımlara sahiptir. 
  • Sade tasarımlarla birlikte üzerinde desen kullanılan model seçenekleri de vardır. 

Şeffaf kılıfların üzerinde sim, yıldız, çizgi film karakterlerinin kullanıldığı modelleri inceleyebilirsiniz. Özgün ve ilgi çeken modellerle, telefonunuza da tarzınızı yansıtmanız mümkün. İstediğiniz modelleri sepete eklemeniz ardından güvenli ödeme seçeneği ile işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 

iPhone 13 Pro Max Kılıf Desenli 

iPhone 13 Pro Max kılıf desenli modeller, kılıf çeşitleri arasında en çok tasarıma sahip olan ürünlerdir. Özellikle satış grafiği yüksek telefonlar için fazla model üretildiğinden, aradığınız her detayı Kılıf Mahzeni kategorilerinde bulabilirsiniz. 

Gösterişli ve dikkat çeken desenleri sevenler için maskotlu telefon kılıfları özel olarak üretilmiştir. Meyveler, film karakterleri gibi eğlenceli tasarımlar popüler modeller içerisinde yer alıyor. Özel taşlarla işlenen kılıflar ise zarafetini telefonuna yansıtmak isteyenlerin vazgeçilmez modelleri arasında. 

Sade görünümlere sahip olan kılıflara, renk geçişleri ile hareket kazandırılıyor. Renk pigmentleri sönük olmadığından telefonunuz gölgede kalmıyor ve dikkat çekmeyi başarıyor. Malzeme kalitesi ise kılıfların uzun vadeli kullanılmasına imkan tanıyor. Satın alabileceğiniz kılıfların büyük kısmında kamera koruma özellikleri de mevcut. 

iPhone 13 Pro Max Kılıf Fiyatları Ne Kadar? 

Telefon kılıfları, son zamanlarda popülerlik kazansa da kısa sürede binlerce kılıf tasarımı ortaya çıktı. Haliyle fiyat skalası da oldukça değişkenlik göstermeye başladı. iPhone 13 Pro Max kılıf fiyatları için kategorilere göre değerlendirilmeler yapılması daha doğrudur. Örneğin, sade tasarımlara sahip olan tek renk kılıfların fiyatları oldukça düşüktür. 

Desenli, maskotlu ve korumalı kılıflar, üretim maliyetinden dolayı daha pahalıdır. Malzemelerinin kaliteli olması; kılıfların sararmaması, telefonu darbelere karşı koruması için önemlidir. Bu nedenle çok ucuz kılıflar yerine uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli ürünleri tercih edebilirsiniz. Kılıf Mahzeni, her bütçeye hitap edecek şekilde fiyatlar belirlemiştir. 30 TL ile 200 TL arasında değişen fiyat seçenekleriyle bütçenize göre alışverişler yapabilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864