Adet
₺45,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
Adet
¤210.00 KDV Dahil
¤235.00 KDV Dahil
Adet
¤245.00 KDV Dahil
¤255.00 KDV Dahil
Adet
¤210.00 KDV Dahil
¤225.00 KDV Dahil
Adet
¤315.00 KDV Dahil
¤345.00 KDV Dahil
Adet
¤185.00 KDV Dahil
¤199.00 KDV Dahil
Adet
₺245,00 KDV Dahil
₺285,00 KDV Dahil
Adet
₺315,00 KDV Dahil
₺345,00 KDV Dahil
Adet
₺65,00 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
ADET
¤69.00 KDV Dahil
¤79.00 KDV Dahil
1

iPhone 12 Mini Kılıf

iPhone kullanıcıları, telefonlarını sevdikleri kadar telefon aksesuarlarına da önem verir. Tarzımızın dışarı yansımasının ilk noktalarından olan telefon kılıfı seçimlerimizde bu yüzden önemli. iPhone 12 Mini kılıfları kullanıcılara özgürce tarzını yansıtma fırsatı sunuyor. Tüm gün elimizde olan telefonlarımıza dayanıklı ve uzun ömürlü kılıfların eşlik etmesi şart. iPhone 12 Mini kılıf seçenekleriyse seçim yapmakta zorlandıracak seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. 

Telefon kılıfları, telefonunuzu korumak, estetik gözükmesini sağlamak ve sizlerin gözünüze hoş gelmesini sağlamak adına tercih edilen aksesuarlardandır. iPhone 12 Mini kılıf modelleri de renkleriyle ruhunuzu neşelendirirken, kirlenmeye ve darbelere karşı telefonunuzu korumak için tasarlandı. iPhone Mini kılıf modellerine Kılıf Mahzeni web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

iPhone 12 Mini Kılıf Desenli

iPhone 12 Mini kılıf seçimlerinizi yapmak için birçok farklı tercih sebebiniz olabilir. Telefonunuzu rahat kullanım, zevkli seçimleriniz ve telefonunuzun diğerlerinden ayrılması gibi seçenekler kılıf seçimlerinizi belirler. iPhone 12 Mini kılıf desenli şekliyle tam anlamıyla imza aksesuarınız olmaya aday. Telefon modelinizle satın alacağınız kılıfın mükemmel uyumu, kenarlarda ya da iç haznesinde oluşmayan potluk ya da uyumsuzluk gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

iPhone 12 Mini kılıf desenli seçenekleri her güne her moda uygun olarak tasarlandı. Güneş ışınlarında yıpranmayan malzemesi, akmayan boyası ve elinizle mükemmel uyumlu haliyle eşsiz telefon kullanma deneyimi sağlıyor. Gökkuşağının renklerini ellerinizde taşımak istemez misiniz? iPhone 12 Mini kılıf desenli modellerinden sadece birkaçı olan gökkuşağı renkli, simli ve ikonlu sulu kılıf seçenekleri dikkatleri telefonunuzda toplayacak. 

iPhone 12 Mini Kılıf Kamera Korumalı

iPhone 12 Mini kılıf kamera korumalı seçeneği kadın erkek fark etmeksizin herkesin gözdesi. Telefonlarımızda aktif olarak kullandığımız kamera özelliğinin daha net görüntüler elde etmesi için korunması şart. Tozdan, darbeden ve çizilmelerden koruyan iPhone 12 Mini kılıf kamera korumalı seçeneklerine şans verebilirsiniz. Çantanızdaki, cebinizdeki karışıklıktan özellikle de anahtarla çizilme riskine bu modeller sayesinde son verebilirsiniz. Kamera lenslerinizi daha içte tutan yüksek duruşu, kapanıp açılabilen sürgüsü ile kamera korumalı modelleri, her kullanıcıda olması gereken kılıflardandır. 

Silikon bölmeler kameranıza özel olarak bölgelere ayrılır, sürgülü lens koruyucusu renkleriyle tasarımı tamamlarken sizlere sadece benzersiz anları ölümsüzleştirmek kalır. Elinizden kaymayan, düşüşlere karşı korumalı yan tuşlara erişiminizi engellemeyen iPhone 12 Mini kılıf kamera korumalı modelleri günlük hayatınızda temponuz için ideal iPhone telefon kılıflarındandır. Yüzüklü, yüzüksüz ve kart koyma gözü olan modellerde de kamera koruma özelliği bulunmaktadır. 

iPhone 12 Mini Kılıf Deri 

iPhone 12 Mini kılıf deri seçeneği klasik severlerin ilk siparişlerinden olmaktadır. Telefon kılıflarında bulunan sensör boyutları, kenar yapıları ve tuş dizilimi gibi farklı detaylar bütünü oluşturur. iPhone 12 Mini kılıf deri modellerinde ise bu noktalar ekstra önem taşımaktadır. Deriye ait duruşun düzgün kesimlerde yapılması, dikiş detayı olan modellerde dikişin kalitesi ve renklerin net olması bu modeldeki esas noktalardır.  

Tasarım ve renk seçimleri özenle yapılan iPhone 12 Mini kılıf deri tarzıyla telefonunuzun duruşunu tamamlayacak parçadır. Telefon kılıfı, gerek şarj girişleri gerekse kulaklık bağlantı noktalarında da tam oturmaya uyumlu olarak dizayn edilmeli kullanılan malzemenin kesimlerinde kayma ya da bükülme gerçekleşmemelidir. Sorunsuz bir iPhone 12 Mini kılıf alışverişi için güvenilir adreslerden alışveriş yapmalısınız. Telefonunuzu korurken stilinizi yansıtmak, kılıf seçerken kaliteli bir ürün satın almak istediğinizde tek yapmanız gereken Kılıf Mahzeni’ni ziyaret etmektir. iPhone 12 Mini model cep telefonları başta olmak üzere farklı markalar içinde kılıf modellerine erişebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864