iPhone 7 Telefon Kılıfları
Adet
¤85.00 KDV Dahil
¤95.00 KDV Dahil
iPhone 7 Telefon Kılıfları
Adet
₺65,00 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
iPhone 7 Telefon Kılıfları
ADET
¤199.00 KDV Dahil
¤220.00 KDV Dahil
iPhone 7 Telefon Kılıfları
ADET
¤245.00 KDV Dahil
¤255.00 KDV Dahil
ADET
¤245.00 KDV Dahil
¤255.00 KDV Dahil
iPhone 7 Telefon Kılıfları
ADET
¤310.00 KDV Dahil
¤325.00 KDV Dahil
1

iPhone 7 Kılıf

iPhone 7 kılıf çeşitleri, özel tasarımları sayesinde telefonunuzu özenle korur. Telefonunuzun düşme ya da çarpma gibi durumlarda herhangi bir zarar görmesini istemiyorsanız, telefon kılıflarından faydalanabilirsiniz. Kılıflar koruyucu özellikleri ile telefonunuzu darbelere karşı dayanıklı hale getirir. Diğer yandan iPhone 7 kılıf çeşitleri, iPhone 7 telefon modeline özel olarak tasarlanmıştır. Böylelikle telefonunuzun arka kısmının tamamını kaplar ve zarar görmesine engel olur. 

Bazı telefon kılıfları kapaklı olduğu için telefonunuzun ön camını da korur. Eğer telefonunuzun ön camının hasar görmesini istemiyorsanız, tam korumalı iPhone 7 telefon kılıfı modellerini inceleyip zevkinize uygun olanını satın alabilirsiniz.

iPhone 7 Telefon Kılıfı Modelleri Nelerdir?

iPhone 7 telefon kılıfı modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu yüzden kendi zevkinize uygun bir kılıf modeli bulmanız oldukça kolaydır. Telefon kılıfları özelliklerine bağlı olarak farklı kategorilere ayrılır. Hangi malzemeden üretildiği de kılıfları birbirinden ayıran etkenler arasında yer alır. Telefon kılıfları başlıca şu kategorilere ayrılır:

  • Silikon kılıflar
  • Aynalı kılıflar
  • Şeffaf kılıflar
  • Kapaklı kılıflar
  • Özel tasarım kılıflar
  • Baskılı kılıflar

iPhone 7 kılıf modellerini detaylı bir şekilde inceleyerek sizin için en uygun olan kılıfa karar verebilirsiniz. Dilerseniz birkaç farklı telefon kılıfı alarak dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz.

iPhone 7 Lansman Kılıf

iPhone 7 lansman kılıf, telefonun tanıtım aşamasında öne çıkan kılıf modelidir. Sade bir tasarıma sahip olduğu için çoğu kişinin zevkine hitap eder. Kaliteli yapısı da darbelere karşı üstün bir koruma sağlar. Farklı renk seçenekleri bulunduğu için dilediğiniz renkte bir telefon kılıfı alabilirsiniz. Eğer sade tasarımlar ilginizi çekiyorsa lansman kılıfı modellerini tercih edebilirsiniz.

iPhone 7 Şeffaf Kılıf

Kimi insanlar farklı renkte telefon kılıfı kullanmayı tercih etmez. iPhone 7 şeffaf kılıf modelleri telefonunuzu orijinal haliyle sergilemenize imkan tanır. Elastik bir yapıda oldukları için kılıfı telefonunuza rahat bir şekilde takıp çıkartabilirsiniz. Böylelikle bir yandan telefonunuzu orijinal görüntüsüyle kullanıp bir yandan da darbelere karşı korunaklı hale getirebilirsiniz.

iPhone 7 Silikon Kılıf

iPhone 7 silikon kılıf modelleri de esnek bir yapıya sahip olduğu için konforlu bir kullanım imkanı sunar. Renk skalası oldukça geniş olduğu için istediğiniz renkteki kılıfı rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra silikon kılıflar çeşitli desenlerde de üretilirler. İsteğinize göre kılıfın üzerine özel bir tasarım da yaptırabilirsiniz. Örneğin silikon bir telefon kılıfına evcil hayvanınızın fotoğrafını bastırabilirsiniz.

iPhone 7 Kapaklı Kılıf

iPhone 7 kapaklı kılıf modelleri, telefonunuzun arka ve ön kısmını başarılı bir şekilde korur. Kapak kısmı kolaylıkla açıp kapatılabilir. Kapaklı kılıfların da birçok farklı renk ve model seçeneği bulunur. Bazı kapaklı kılıflarda kartlık bölümü de bulunur. Bu sayede telefon kılıfınızda kartlarınızı ve kağıt paralarınızı da güvenle taşıyabilirsiniz. Dilerseniz kapaklı telefon kılıfınızın alt kısmına isminizi yazdırıp kişiye özel bir hale getirebilirsiniz.

iPhone 7 Kılıf Fiyatları Ne Kadar?

iPhone 7 kılıf fiyatları, belirli etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kılıfın hangi materyalden üretildiği ve sahip olduğu işlevsel özellikler fiyatına etki eden faktörler arasında yer alır. Telefon kılıfı fiyatları çeşitlilik gösterdiği için her bütçeye uyumlu bir telefon kılıfı kolaylıkla bulunabilir. Bu yüzden fiyat konusunda endişe etmeden telefon kılıflarını inceleyebilirsiniz.

iPhone 7 telefon kılıfı alırken kalite ön planda tutulmalıdır. Bu yüzden fiyata bakmadan önce kılıfın özelliklerini incelemeniz faydalı olur. Kaliteli telefon kılıfları arasında bütçenize uygun olanları belirleyip satın alarak telefonunuzu koruyabilirsiniz. Böylelikle uzun süre boyunca telefonunuzu hasarsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864