iPhone 7 Plus Telefon Kılıfları
Adet
¤45.00 KDV Dahil
¤50.00 KDV Dahil
iPhone 7 Plus Telefon Kılıfları
Adet
¤65.00 KDV Dahil
¤75.00 KDV Dahil
iPhone 7 Plus Telefon Kılıfları
Adet
¤235.00 KDV Dahil
¤245.00 KDV Dahil
iPhone 7 Plus Telefon Kılıfları
ADET
¤245.00 KDV Dahil
¤255.00 KDV Dahil
1

iPhone 7 Plus Kılıf

Apple markasının en çok satan ürünlerinden birisi olan iPhone 7 Plus, serinin diğer modellerine göre daha üstün özelliklerle piyasa sunuldu. Normal iPhone modellerine göre daha geniş bir ekrana sahip olan iPhone 7 Plus, aynı zamanda kamerası ile de herkesin beğenisini toplamaktadır. Akıllı telefonların kullanımda ise özellikle cihazın korunması açısından kılıf kullanılması, her zaman büyük önem taşır. iPhone 7 Plus kılıf modelleri, bu nedenle kullanıcılarının en çok araştırdığı konulardandır.

iPhone 7 Plus telefon kılıfı modelleri, her kullanıcının zevklerine uygun olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Telefon kılıfları hem cep telefonlarının daha şık gözükmesini, hem de cihazların korunmasını sağlayan en iyi aksesuar parçalarından birisidir. iPhone 7 Plus modeli içinde, birbirinden şık tasarımlandırılmış kılıf çeşitleri mevcuttur.

iPhone 7 Plus Telefon Kılıfı Modelleri Nelerdir? 

Telefon kılıfı kullanımının en büyük faydalarından birisi cihazların korunarak, ömürlerinin uzamasına destek olmasıdır. Günümüzde iPhone 7 Plus için özel olarak tasarlanmış, birbirinden kaliteli ve klas telefon kılıfı çeşitleri vardır. Herkesin kullanım zevkine uygun olarak hazırlanan bu kılıf modelleri ile İphone telefonlar cazibeli bir şıklığa kavuşur.

Son derece dayanıklı olan bu iPhone 7 Plus kılıf modelleri ile cihazlar olası kaza durumlarında en iyi şekilde korunur. Sizlerin beğenisine sunduğumuz iPhone 7 Plus kılıf modellerini en ekonomik fiyatlarla bu kategori altında anında satın alabilirsiniz. En kuvvetli darbeleri bile absorbe edebilen bu kılıf çeşitlerinden iPhone kullanıcılarının en çok tercih ettiği modeller ise şu şekilde sıralanır:

iPhone 7 Plus Lansman Kılıf

iPhone kullanıcılarının en çok tercih ettiği kılıf modellerinden birisi, her zaman için iPhone 7 Plus lansman kılıf olmaktadır. iPhone 7 Plus için özel olarak üretilen bu kılıfla cihazlarınızı kullanırken elden kayması gibi benzeri durumlar engellenir. Akıllı telefonların ömürlerini uzatan lansman kılıflar, kullanıcıların zevklerine hitaben pek çok farklı çeşitte üretirilir.

iPhone 7 Plus Şeffaf Kılıf

Özellikle akıllı telefonlarının renginden ve yüzeyinden hoşnut olan marka kullanıcılarının en çok kullandığı kılıf modeli iPhone 7 Plus şeffaf kılıf çeşitleridir. Şeffaf kılıflar sayesinde akıllı telefonların estetik tasarımları korunarak sergilenir. Apple markasının ürettiği en iyi telefon modellerinden birisi olan iPhone 7 Plus için üretilen bu model kılıflar, telefonun zarar görmeyeceği az tehlikeli ortamlarda vakit geçirenler için en ideal seçimdir.

iPhone 7 Plus Cam Kılıf

Akıllı telefon kılıfları içerisinde iPhone 7 Plus cam kılıf özellikle darbelere karşı dayanıklı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Cam kılıflar akıllı telefonları tam olarak saracak şekilde imal edilir. iPhone 7 Plus modeline tam olarak uyum sağlayan cam kılıfların genel olarak arka kısımları tamamen cam, yan kısımları ise silikon ile tasarımlandırılmıştır. 

Tam olarak cihaz kamerasına uyum sağlayan iPhone 7 Plus cam kılıf kamerayı korumasının yanı sıra, cihazın tüm gövdesini de düşmelere, darbelere ve çarpmalara karşı üst düzeyde korur. Birçok farklı renk seçeneği ile satışa sunulan cam kılıflar akıllı telefonların eşsiz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

iPhone 7 Plus Silikon Kılıf

Şeffaf kılıflara ile benzerlik gösteren iPhone 7 Plus silikon kılıf, kullanıcılara farklı renk seçenekleri ile sunulur. Silikon kılıflar ile kullanılan telefonların renklerine uygun olan kombinler yapılabilir. iPhone kullanıcılarının en sevdiği kılıf çeşitlerinden birisi olan silikon kılıflar ile cihazların darbelerden ve çarpma gibi istenmeyen durumlardan korunması kolaylıkla sağlanır. Hafif yapısı ile telefon kullanıcılarına rahat bir kullanım sunar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
529445154550864